مرد میانسال

----------

بنام خدا    با سلام

انسانها اعم از مرد و زن از حدود ده سالگی به بعد دچار میل جنسی میگردند و از پانزده سالگی به بعد مشکل حاد میگردد این یک نیاز بدنی قوی است و در شدت اوج شهوت نوعی جنون هم به انسان دست میدهد گاهی در این لحظات اعمالی انجام میشود که پشیمانی تمام عمر را دارد یا حتی منجر به قتل نیز شده است.

در مورد اقایان یک مکانیزم بی وقفه در جریان است بطوریکه بعد از تجمع اسپرم حتما باید از بدن خارج گردد در این زمان اکثر تفکرات شخص در پی مسایل جنسی حرکت میکند توجه و میل به جنس مخالف زیاد میگردد و اگر بوسیله راههای حلال این احساس جوابگویی نشود حتما بی اختیار در شب یا روز محتلم میگردند.

متاسفانه معمولا درس خواندن یا کارهای روزمره مختل میگردد و با احتلامهای بی موقع باعث کثیف شدن لباس و غسل های بی موقع برای اعمال مذهبی ، شخص را به دردسر میاندازد حتی در روزه هم ممکن است احتلام رخ دهد.

همین موارد برای دختران هم وجود دارد خصوصا با دسترس بودن فیلم و عکسهای غیر اخلاقی این مشکل بشکل حادتری بروز میکند.

ازدواج بموقع بسیاری از این مشکلات را پایان میدهد.لازم به تذکر نیست که دیدن فیلم و عکسهای غیر اخلاقی ضمن اینکه دور از شئونات یک انسان واقعی است، بسیار در تحریک میل جنسی بصورت مصنوعی و انحراف اخلاقی موثر است.

با اینکه در اذهان جامعه ما این عمل حرام و گناه الود میباشد ولی بالای نود درصد پسران و شصت درصد دختران خودارضایی دارند. دختران ترس از اسیبهای عضو جنسی را مضاعف دارند.


سوره نحل/ایه 115

جز این نیست که بر شما مرده و خون و گوشت خوک و هر چیز که نام غیر خدا بر ان برده شده برایتان حرام است پس هر کس ناگزیر شود و سرکش و تجاوزگر نباشد پس خداوند امرزنده و مهربان است.

خداوند میامرزه کسی را که غیر سرکشی و تجاوز مجبور به نافرمانی خداوند شده.


سره انعام/ایه 38

و زنان یائسه که امیدی به ازدواج ندارند گناهی بر انان نیست پوشش را کنار بگذارند غیر اشکار کردن زینتهای خود و اینکه پاکدامنی کنند برایشان خیر است و خداوند شنوای داناست.

خداوند ازاد گذاشته پوشش یکسری از خانمها را با شرائط ویژه ولی اینکه اگر پاکدامنی کنند بهتر است.

اکنون ایا شما میتوانید بر اساس مطالب بالا حکمی در خور رضایت خداوند برای خودارضایی صادر کنید ؟

خداوند همه ما را براه راست خودش هدایت فرماید


آموزش گام به گام ترک خودارضایی در خانواده برتر


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (خودارضایی : مردود یا قابل تفکر) ، (۴۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۸۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق