سلام
یکی از موضوعاتی که در شب اول عروسی مطرح هستش خستگی های ناشی از چند روز فعالیت برای برگزاری یک مراسم عروسی آبرومند است . حالا هر چه بیشتر رسم و رسوم داشته باشید ، طبیعتا اجرای اونا شما رو خسته تر خواهد کرد . در این پست می خوام در این مورد برای شما مطلب بنویسم ؛
اگه عروس و داماد هیچ کاری هم نکنن ممکنه استرس هایی که در چند روز منتهی به شب زفاف به دو طرف وارد بشه روح و روان اون ها رو خسته خواهد کرد .
بنابراین با یه برنامه ریزی درست میشه فرصت هایی برای استراحت های کوتاه مدت فراهم کرد تا عروس و داماد کمترین خستگی رو در شب اول عروسی متحمل بشن .
بنابراین یکی از اولین اقداماتی که بعد از تنها شدن عروس و داماد باید صورت بگیره ، اقدام برای کاهش این خستگی هاست .
عروس و داماد این پیش بینی رو باید بکنن که طرف مقابل شون اگه خسته بود ، انتظارات شون رو پایین تر بیارن .
مثلا عروس باید چندین ساعت در آرایشگاه و زیر دست آرایشگر بمونه ، داماد به یاد بیاره که وقتی خودش 20 دقیقه زیر دست آرایشگر نمی تونه تکون بخوره چه حالی میشه ؟! عروس بیچاره به جای 20 یا 30 دقیقه باید چند ساعت خودش رو در اختیار آرایشگر بذاره ! تصورش واقعا مشکله!
از اون طرف عروس خانم باید دوندگی های داماد رو مورد توجه قرار بده ، که این خستگی های خودش رو داره .
همین توجه می تونه این طور به طرف مقابل القاء کنه که شما اون رو درک می کنید و انتظارات نامعقول از اون ندارید . همین کار به ظاهر ساده خودش اعتماد ساز هستش .
همون طور که گفتم می تونید با استراحت های کوتاه مدت قبل از شب اول عروسی ، میزان این خستگی ها رو کاهش بدید .
 

↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مطالب محسن نجفی (۱۴۸ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (شب اول عروسی چه باید کرد ؟ (1)) ، (۱۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓