سلام

من تازه با این وبلاگ آشنا شدم و از سوالات و جواب ها و کلا جو وبلاگ خیلی خوشم اومد و خیلی خوب بود گفتم منم سوالم و بپرسم .

سوالم این بود که بنظر شما دندون چقد نقش داره توی زیبایی چهره و اینکه اگه یه نفر موقع خندیدن دندوناش یکم بیاد بیرون نمیدونم منظورم متوجه میشید یا نه، خیلی ضایع میشه چهره اش ؟ نمیخوره تو ذوق تون‌ ؟

خواهش میکنم حس واقعیتون رو بگید یعنی یجور احساس نمیکنید که طرف کم داره از نظر ذهنی اگه دندون اینجور باشه این حس ذهنی رو به طرف مقابل تلقین میکنه؟ راستش من این مشکل رو دارم .

الان بیست و چهار سالمه ، دیشب تولدم بود فقط بانک ملت بهم تبریک گفت هیچ جا به حساب نمیام، همه چیم تقریبا خوبه ولی این خیلی تاثیر گذاشته تو چهره و زندگیم قبلا خیلی شاد و سرزنده بودم ولی الان از هیچی لذت نمیبرم  هفت ساله که دندون پزشک گفته باید ارتودنسی کنم تا درست بشه قیافمم خیلی عوض میشه و خوب میشه .

 اما نتونستم یعنی پولش رو‌ نداشتم وضع مالیمون رو به پایینه ، بارها به پدر و مادرم گفتم که چقد برام مهمه و باید دندونم درست کنم ،خیلی خوبن اما متاسفانه سواد ندارند و نمیتونن این رو‌ درک کنن که چه تاثیری روی آینده و زندگی من گذاشته و میذاره ، هر وقت میخوام بیرون بخندم یا لبخند بزنم همش دستم میذارم جلوی دهنم و همه اینو‌ میدونن که لبخند زدن به طرف مقابل چقد تاثیر داره .

چقدر یه آدم با لبخند میتونه به دل بشینه ، خیلی وقتا سر کلاس بین دوستان یا جاهای دیگه احساس کردم که به حساب نیومدم  یا کم شمردنم با تموم توانایی ها و استعداد هام ، میدونم این بیشترش بخاطر ظاهرمه خیلی اعتماد بنفسم رو گرفته که نتونستم خیلی از کارهایی رو که دوست دارم انجام دوستام همشون یکی دو تا بچه دارن اما من هنوز اندر خمه یه کوچه ام .

اگه میخوام درست کنم همش بخاطر خودمه که اون جوری بشم که میخوام نه فقط بخاطر شوهر،  حتی اگه شوهر هم داشتم بازم میخواستم که عوض بشم . دخترا میدونن من چی میگم میتونن درک کنن. کار هم پیدا نکردم یعنی نیست حاضرم برم خدمتکار خونه ها بشم تا باهاش اما اینجا کوچیکه و اینجور کارا نیست.

خیلی از مردها و پسرا بهم پیشنهاد اونجور کارا رو‌ دادن یه وقت فکر نکنید حجابم بده نه خیلی هم خوبه‌. اما من تا حالا دست هیچکی بهم نخورده و نخواستم پاکیم رو از دست بدم و گناه کنم اما سنمم که رفته بالا بعضی وقتا هم میگم کاش قبلا این پیشنهاد ها و درخواست رابطه رو‌ قبول میکردم تا میتونستم ارتودنسی کنم‌. و الانم این نبود خیلی افسرده شدم من سندروم‌ قاعدگی هم‌ دارم و اون دوره خیلی روی خلق و خوم‌ اثر میذاره .

اینقدر عمیق به این چیزا فکر میکنم که به خودکشی فکر میکنم تا خودمو از این احساسات و فکرای آزار دهنده خلاص کنم حتی یه بار قرص خوردم و میترسم که تو‌ اون دوره این کارو انجام بدم. امیدوارم هیچ آشنایی این رو نخونه .

چون نمیخوام کسی بشناستم و احساس واقعیمو بدونه چون ظاهرم چیز دیگه میگه و این اولین بار بود که به شما دوستان مجازی گفتم .

ممنون که وقت گذاشتین.


مردم در مورد این موضوع (۶۰) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
خودسازی در دختران (۲۸۳ مطلب)

این مطلب برای شما مفید بود؟ بله خیر