سلام دوستان

من دختری ۱۸ ساله هستم که امسال دانشگاه پیام نور قبول شدم، از رشته و دانشگاهمم راضیم. من به مدت ۲ هفته ست به خاطر دیدن فامیل هامون که از کربلا اومده بودند و سرما خوردگی شدیدی که گرفتم نشده ۲ هفته درس بخونم . استرس گرفتم بدجور، کتاب هام هم حجمش زیاده، من چکار کنم ؟

تازه این هفته هم امتحان آیین نامه اصلی و امتحان شهری دارم ، دوباره این هفته هم نصف وقتم همین رانندگی میگیره ( البته من دوست دارم یاد بگیرم و علاقه دارم چون خودش یه مهارت و هنره، و وقت هایی که اضافی داشته باشم به یادگیری مهارت آشپزی و ساخت عروسک های چینی میپردازم در کنار درسم ) . 

من هدف دارم برای هر کاری که میکنم، استرس گرفتم، چی کار کنم درس هام رو کی بخونم ؟ از وقتی کلاس هام شروع شد با برنامه ریزی درسام رو میخوندم ولی این ۲ هفته که اومد اوضاع جسمانیم بهم ریخت و از این دکتر به اون دکتر و به خاطر شرایطی به جز سرماخوردگی آزمایش و ... داشتم و خیلی از وقتم رو گرفت، وای خدا، من دختر درس خونیم چی کار کنم ؟ اگه آخر ترم چند تا از درس هام رو بیفتم چی ؟

دارم دیوونه میشم چی کار کنم؟ به نظرتون کلاس هام رو برم یا بشینم به جاش درس هام رو بخونم ؟ البته من تموم کارهام رو اولویت بندی میکنم .


کاربران خانواده برتر در مورد پست (من هدف دارم برای هر کاری که میکنم اما با کمبود وقت مواجه شدم) ، (۱۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
ادامه تحصیل (دارای ۴۲۳ مطلب مرتبط)
مسائل گرفتن گواهینامه رانندگی (دارای ۱۲ مطلب مرتبط)