سلام
پسری ** ساله هستم بین دوستانم هستن کسانی که با دخترا رابطه دارن و معتقدن که دخترا هر چند خوب باشن بازم یه موردی رو دارن که بهش فکر میکنن و علاقه دارن بهش.

یکی از موارد مهم برام تو ازدواج اینه که دختر مورد نظرم اهل دوستی و رابطه با جنس مخالف نباشه و نمیتونم به صرف ظاهر در مورد آدما قضاوت کنم چون دیدم مواردی رو که طرف ظاهرش علیه السلام بوده اما اهلش بوده و بالعکس البته میدونم که همه اینطور نیستن .

مدتیه که دختر خانمی رو بهم معرفی کردن که موجه و خوب بنظر میاد و خانواده من هم ایشونو پسندیدن و از آشناهامون هستن .

میخوام ایشونو تست کنم از طریق پیامک یا شبکه های اجتماعی و مطمئن شم که اهلش نیست و چون نمیشه سیم کارت خرید بدون اینکه به نام من باشه ، نگرانم که متوجه بشه یا حتی از نظر قانونی پیگیر شه و اینجور هم از اعتبار من کم بشه و در مورد من بد فکر کنه و هم شک من اشتباه باشه و از دستش بدم .

از طرفی هم نمیتونم از یه شخص سوم بخوام کمکم کنه چون بحث آبروی اون خانم هم در میونه . شما چه راهکاری رو توصیه می کنید ؟


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دختری که بهم معرفی شده رو می خوام امتحان کنم) ، (۶۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج