با سلام

پسری هستم 24 ساله. مشکل من اینه که از ازدواج به شدت میترسم. از عاشق شدن میترسم. وقتی دارم میبینم که متاسفانه بعضی از دخترها روابط قبل از ازدواج و حتی یه عده شون روابط جنسی هم دارن. 

از این که راستش رو نمیگن، از این که بابت مهریه پسر رو خونه خراب میکنن، کلا ترس عجیبی از دخترهای این دوره و زمونه دارم. از این که بعضی از اون ها گذشته شون رو با یه توبه کردم پنهون میکنن ولی توقع درست کردن یه زندگی آنچنانی از طرف پسرها رو دارن، از اینکه خیانت تو متاهل ها بیشتر شده ، ترس های عجیبی از آینده و ازدواج دارم، از اینکه بعضی ها اون چیزی که نشون میدن نیستند.

من چیکار کنم به این ترس ها غلبه کنم. واقعیتش الان شروع زندگی یه ریسک بزرگه و اینکه فکر میکنم زندگی خیلی هامون با این ترس ها گره خورده. راه حل غلبه بر این ترس ها چیه؟ متاسفانه فکر میکنم جامعه مون هرزه پسند شده و پسرانی مثل من جایی در اون ندارن. عجیب تر از این که توسط بعضی از دخترها مسخره هم میشن، همون دخترانی که قراره مادران آینده این سرزمین باشن.

چه جوری این ترس ها رو از بین ببرم ؟


مرتبط :

کمک کنید تا ترس از ازدواج و طلاق رو کنار بذارم

می ترسم خواستگارم بعدا با سابقه دوستی من مشکل پیدا کنه

دختر خانم ها، بهمون امید بدید تا از ازدواج با شما نترسیم

من از ازدواج می ترسم، چونکه اصلا نمی تونم به کسی اعتماد کنم

ترس از ازدواج ، یکی از مشکلات ازدواج آسان

می ترسم در خواستگاری صرفا به خاطر شرایط خوبم جواب مثبت بگیرم

ترس از ازدواج به خاطر جامعه امروزیکاربران خانواده برتر در مورد پست (از ازدواج به شدت میترسم وقتی رفتار بعضی از دخترها رو می بینم) ، (۴۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۰۷ مطلب مرتبط)
درد دل های دختران و پسران (دارای ۱۹۶ مطلب مرتبط)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۴۵ مطلب مرتبط)
آموزش روش های تحقیق برای ازدواج (دارای ۳۹ مطلب مرتبط)