خانواده برتر

انتخاب همسر و مسائل خواستگاری، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

۲۳۰ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

نامزدم نمی تونه منو ارضاء کنه

برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید

موضوعات مرتبط :
مسائل جنسی دوران عقد

  • ۷۰۴۵۳ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۵۵

  دلم می خواد بچه دار شم ولی شوهرم رضایت نمیده

  سلام

  من مدت 4 ساله که ازدواج کردم و دوست دارم بچه دار بشم ولی همسرم به هیچ وجه راضی نمیشه که دکتر بیاد از بس گریه کردم خسته شدم .

  من بیماری pco دارم که دکترها گفتن هرچه زودتر باید اقدام کنم بصورت طبیعی 3 ماه اقدام کردیم اون هم با نارضایتی شوهرم ولی نتیجه نداد شوهرم واریکوسل داره و خیلی چاقه.

   لطفا کمکم کنید چکار کنم شوهرم دکتر بره ؟


  موضوعات مرتبط :
  بارداری و زایمان

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۶ نظر
  • ۵۴۳۴ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۳۱

  میخوام شانسم رو دوباره امتحان کنم

  سلام دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید

  شاید یکم طولانی بشه ولی مجبورم همه داستانو بگم.

  من چند سال عاشق دختر عموم بودم یعنی مامانش میشد دختر عموی من . من خودم اهل دوست دختر و این حرفا نیستم و واقعا دوستش داشتم رابطه خانوادگی مونم با هم خیلی خوب بود طوری که من مرتب میدیدمش ولی خب هیچ وقت نتونستم حرفمو بهش بزنم رابظه انچنان هم باهاش نداشتم تا اینکه هم دانشگاهی شدیم و دیگه تحملش برام سخت بود که کاری نکنم از طرفی هم همیشه وقتی همو میدیدیم خیلی بهم نگاه میکردیم، دختر خیلی سنگین و کم رویی هم هست به خاطر همین هیچوقت جرات نکردم پا پیش بذارم تا اینکه شمارشو پیدا کردم و بعد عید همین امسال بهش پیام دادم و بعد چن روز وقتی خودمو معرفی کردم جواب داد نزدیکه دو ماه باهاش در ارتباط بودم ولی همیشه جوابمو نمیداد و هر از گاهی هم باهام با تندی حرف میزد و تو این مدتم مامانش میدونست و با رضایب مامانش چن بار با هم حرف زدیم ولی قبول نکرد که رابطه رو ادامه بدیم و تموم شد.

   تو اون دو ماه و بعدش خیلی بهم نگاه میکرد ولی جواب رو راستی به من نداد و گفت نمیتونم بهت قولی بدم و معلوم نیست در اینده چی پیش بیاد و این که تو‏ ‏شرایطشو نداری‏ ‏الان و باید درست‏ ‏‏تموم‏ ‏بشه‏ ‏یه‏ ‏روزایی‏ ‏بود‏ ‏واقعا‏ ‏به‏ ‏ادامه‏ ‏رابطه‏ ‏امید‏ وار‏ ‏میشدم‏ ‏بعضی‏ ‏روزا‏ ‏هم‏ ‏نا‏ ‏امید ناامید‏ ‏و‏ ‏چن‏ ‏بارم‏ ‏ازش‏ ‏خواستم‏ ‏اگه‏ ‏جوابش‏ ‏منفیه‏ ‏بگه‏ ‏ولی‏ ‏جواب‏ ‏نداد‏ ‏اینم‏ ‏بگم‏ ‏که‏ ‏خیلی با مامانش راحته و مطمئن بودم این قضیه رو بهش میگه و تا وقتی هم مامانش اجازه نداد حاضر نشد باهام حرف بزنه بعد از این دو ماه هم نحوه برخورد مامانش با من تغیر نکرد و مثل سابق بود.

   الان حدود 5 ماهه ندیدمش و انتقالی اومدم یه دانشگاه دیگه چیزی که خیلی برام سخته اینه که این شرایط به شدت داره اذیتم میکنه نمیتونم از فکرش بیرون بیام و میخوام شانسمو دوباره امتحان کنم بعد ماه محرم ولی واقعا از واکنشش میترسم که نکنه دوباره پسم بزنه ولی دیگه تحمل ندارم حالا از دوستان خواهش میکنم کمکم کنید مخصوصا خانوما که معنی این حرفاش چی بود ببخشید که طولانی شد


  موضوعات مرتبط :
  مشورت در ازدواج آقایان

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۷ نظر
  • ۱۰۰۱ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۲۷

  دو سوال خانم لیلا

  چه اخلاق هایی از نظر پسرا جلفه ؟ به چه دختر هایی می گید جلف و سبک ؟

  تو جلسه های خواستگاری بگم که روی شکم و سینه هام موهای ریز هست یا نه ؟ مهمه برای پسرا ؟ جگونه بگم ؟ اخه روم نمیشه؟


  موضوعات مرتبط :
  مشورت در ازدواج خانم ها

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۱ نظر
  • ۱۷۱۱ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۲۳

  چیکار باید کرد که مردونگی و غیرت دوباره تو جامعه پر رنگ بشه؟

  سلام به دوستان گرامی

  یه سوال داشتم

  کسی می دونه چرا اینقدر غیرت و مردونگی کمرنگ شده و در حال از بین رفتنه ؟ یه خانمی تعریف می کرد با دخترم تو خونه نشسته بودیم که از بیرون صدای جیغ و داد میاد از پنجره بیرونو نگاه می کنه می بینه دو تا مرد دارن یه دختر و به زور سوار ماشینشون می کنن ٬ خانمه می گه این صحنه رو دیدم سریع یه چادر سرم کردم یه وردنه هم برداشتم با دخترم رفتیم بیرون. می گه دیدم مغازه دارا اومدن بیرون مغازه هاشون دارن فقط تماشا می کنن کسی نمی یاد جلو کمک کنه .

  هیچی دیگه خانمه با وردنه شروع می کنه کتک زدن مردا ٬ اون دو تا هم می بینن وضع داره بد می شه فرار می کنن . بماند که بنده خدا خانمه یه مشت تو صورتش خورده بوده تو درگیری. بعدش میره پیش مغازه دارا باهاش دعوا می کنه که چرا به دختر مردم کمک نکردین فقط نگاه کردین اگه کسی مزاحم ناموستون شد توقع نداشته باشین کمکشون کنن. دختر بیچاره رو که داشته از ترس بیهوش می شده با کمک دخترش می برن تو خونه بهش آب قنذ می دن بعد با آژانس می فرستنش خونش. شما تصور کنین اگه این مادر و دختر نیومده بودن کمک چه بلایی سر این دختر می اومد؟

  یا یه مدت پیش یکی از همکلاسیام شوهرش اومده بود دنبالش به منم تعارف کردن که سوارشم تا یه جایی منو برسونن. منم سوار شدم. شوهر شروع کرد به تعریف کردن برای خانمش که آره من نزدیکای دانشگاتون منتظرت بودم که وقتش بشه بیام دنبالت دیدم یه آقایی مزاحم یه خانمی شد ٬ منم تو ماشین داشتم نگاشون می کردم که خانمه چشمش افتاد به من ازم کمک خواست منم دیدم که کسی اون اطراف نیست پامو گذاشتم رو گاز و فرار کردم. بعدش که تعریف کردنش تموم شد خودشو خانمش شروع کردن به خندیدن ٬ منم با تعجب نگاشون می کردم و پیش خودم می گفتم واقعا کجاش خنده داره ؟

   حتی بی غیرتی ای آقا گریه آور نه خنده دار ٬ اصلا چه جوری روش شده اینقدر با افتخار ای کارشو تعریف کنه. حالا اگه همین اتفاق برای خانمش می افتاد همین جوری می خندید؟

  به نظر شما باید چیکار کرد مردونگی و غیرت دوباره تو جامعه پر رنگ بشه؟


  موضوعات مرتبط :
  مسائل متفرقه

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۶۹ نظر
  • ۲۱۲۹ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۲۰

  احساس میکنم به چادرم علاقه ی قبلی رو ندارم

  سلام،

  من اینجا جدید هستم...

  یه دختر 16 ساله.

  من همیشه از بچگی هیچ وقت به داشتن چادر اجبار نشدم، بلکه همیشه اونو با انتخاب و علاقه خودم سر میکردم. خواهرم یه سال در طول زندگیش چادری بود ولی بعد اونو برداشت.

  ولی وقتایی که می رفتیم حرم امام رضا (ع) من همیشه از خدا میخواستم حجابش رو کامل رعایت کنه و با خودم فکر میکردم چقدر هم چادر بهش میاد...

   توی این مدت اخیر 3 بار به خرج از ایران سفر کردم، خوب بنظرم اونجا داشتن چادر یکم عجیبه، ولی من با این حال، سعی کردم تمام اون دفعات رو بدون سر کردن چادر حجابم رو کامل رعایت کنم.. از مدت 1 ماه هم بیشتر.

  ولی بعد از این مدت که برگشتم، الان احساس میکنم به چادرم علاقه ی قبلی رو ندارم ... یه طرف دلم دیگه نمیخواد بپذیرمش ( البته برای غیر از مدرسه ) و همیشه معتقد بودم که حجاب کامل میتونه کافی باشه...

  وقتی گفتم شاید فردا بدون چادر برم احساس کردم پدرم یه جوری شد

  ولی من یه وقتایی که چادر سرمه ممکنه موهام بیاد بیرون و یکم اذیت میشم وقتی که با شال چادر سرمه. ( میره عقب، کج میشه ، یه ذره موهام بیرون میاد و .. )

  ولی وقتی بدون چادر، هد و روسری سرم میکردم احساس بهتری داشتم و اینقدر اذیت نمیشدم.

  یکی این مشکلم بود،

  و یکی دیگه هم اینکه همه منو با چادرم میشناسن...

  گرچه دوستام عکسای با روسریم توی خارج رو هم دیدن، ولی با این حال توی ایران - بجز زمان فرودگاه و استثنائات - همیشه با چادر بودم، من جمله مدرسه.

  به هر حال چادرم رو زمان اومد و رفت از مدرسه هرگز بر نمیدارم، ولی

  دلم میخواد که وقتی جاهای دیگه میرم و با پوشش دلخواه خودم (بدون ارایش و با حجاب کامل ) دیگه چادر سرم نکنم.

  اما اگه کسی من رو ببینه چی؟ نظرش راجع به اعتقادات اسلام عوض نمیشه؟

  راجع به من چی فکر میکنه؟

  با تصور اینک حتی از رفتن من هم اطلاع داشته باشه ممکنه فکر کنه این باعث شده که چادرم رو بردارم ولی من خیلی روش بررسی کردم. حتی یه جورایی هم قبل سفر دومم...


  چی کار کنم؟ به نظر شما چی درست تره؟

  بهتر نیست فعلا تا هواش از سرم بیافته مدرسه رو با چادر برم و موقعیت هایی مثل بعضی جاهای دیگه رو بدون چادر و با مانتو و حجاب کامل خودم ؟


  موضوعات مرتبط :
  جنگ نرم ( آتش به اختیار )

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۳ نظر
  • ۱۱۳۵ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۱۶

  من پاداش حجابم رو می بینم مگه نه؟

  سلام

  یه دختر چادری هستم. بعضی اوقات بخاطر چادرم مسخرم میکنن!! دلم گرفته. یه چیز بگید آروم بشم. من پاداش حجابمو میبینم مگه نه؟


  موضوعات مرتبط :
  جنگ نرم ( آتش به اختیار )

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۳ نظر
  • ۱۲۴۳ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۱۰

  میزان لذت آقایون از لمس اعضای اونا چقدره ؟

  سلام

  اینی که میگن آقایون از لمس تمام قسمت های بدنشون ؛مانند خانوما تحریک نمیشن و لذت نمیبرن آیا منظور اینه که 100% لذت نمیبرن ؟؟؟

   یا مثلا لذت میبرن اما اونقدر لذتش کمه در مقایسه با "مرکز کانون هسته ای "شون که اصلا به حساب نمیاد مثلا شاید 4 یا 5% لذت ببرن

   تو رو خدا به عزت ناقصم قسمتون میدم که درست درمون جواب بدین مثلا

  1- نپرسین چن سالته؟

  2- نگین پر رو و تو روحش به این حرفا و...

  3- راجب قلب عاطفی و قلب گچی و قلب یخی و صیغه و .. اینا حرفی به میون نیارین

  4- آقا عباس و سهیلا خانمم با هم مهربون باشن اقای علوی هم با خانم سارا 74 لطفا

  5- راستی قبلا هم پاسخم رو ندادین ؛پس نگین قبلا مطرح شده!

   با تشکر


  موضوعات مرتبط :
  مسائل متفرقه

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۳ نظر
  • ۵۰۶۱ بازدید
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۶:۰۸

  به اندام خواهرم حسودیم میشه

  سلام به همگی دوستان  

  من یک مشکلی دارم که برام تحملش سخت شده . خودم دختری هستم که اصلا نه تاحالا با پسری رابطه داشتم نه از این خاطر کمبودی احساس می کردم . کمی لاغر هستم ولی در کل چهره ی زیبا و بدن متناسبی دارم  من همیشه سرم تو درس و کتاب بوده باورتون نمیشه اما خیلی دیر متوجه خیلی مسائل شدم یعنی دقیقا تا 22 سالگی اصلا از رابطه و ... با جنس مخالف هیچی نمی دونستم .

  بعدشم که دونستم نه دنبالش رفتم نه کنجکاوی کردم . تا الان که 25 سالمه حتی یبارم خود ارضایی نکردم و خیلی هم دیرو به ندرت تحریک می شم . یه خواهرم دارم که از من هفت سال کوچیکتره  اما با این وجود هیکلش از من پرتر شده . مخصوصا بالاتنه اش .من وقتی می بینمش خیلی افسرده میشم اعصابم خرد میشه وقتی می بینم -----  البته خیلی دوسش دارما خیلیم با هم دوستیم اما باز این احساس برام به وجود میاد و بهش حسودی میکنم .

  حالا بدیش اینه که الان یه مدته واقعا فکرای بدی نسبت بهش تو سرم میاد که خودم باورم نمیشه . خیلی شبا از این فکر نتونستم بخوابم بدنم سست میشه و شهوت عجیبی منو میگیره واقعا اذیت میشم . چند بار خواستم بهش بگم و ازش اجازه بگیرم بذاره .... اما روم نمیشه بهش بگم . فقط هم نسبت به خواهرم این حسو دارم . نسبت به پسر یا دخترای دیگه یا حتی اعضای بدن خودم این کشش رو ندارم . به نظرتون من چیکار کنم از این فکرا خلاص شم؟


  موضوعات مرتبط :
  مسائل دختران جوان

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۴ نظر
  • ۴۹۶۵ بازدید
  • سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳ - ۱۸:۵۲

  پسرها در اولین شب عقد کاری می کنن ؟

  سلام

  شب اول عقد ، بستگی داره شما چه رسم و رسوماتی داشته باشید ، در هر حال با جاری شدن صیغه عقد ، دو طرف مثل یک زن و شوهر واقعی !!! هستند و همه ی کارهایی رو که بقیه زوج ها انجام میدن رو میتونن روی هم پیاده کنن !

  منتهی توصیه میشه تا قبل از عروسی دخول رو انجام ندید . دلایل زیادی وجود داره که در وبلاگ توضیح داده شده . می تونید با جستجوی عبارت " شب اول عقد " در بخش جستجوی وبلاگ ( سمت چپ ) اطلاعات بیشتری رو کسب کنید .

  --------------------- سوال پست :

  سلام

  من دختری هستم که با وجود طبع گرمم خودمو پاک نگه داشتم. یه مسئله ای چند وقته ذهنمو درگیر کرده. خدا بخواد تا چند وقت دیگه عقد میکنم. مشکلم اینه که من با کوچکترین فکر به مسائل جنسی لباس زیرم خیس میشه. 

  شب اول عقد تو شهر ما رسمه پسر خونه دختر و کنارش میخوابه. البته عرف میگه رابطه جنسی نباید باشه. جالا سوالم اینه به نظرتون پسر اون شب که عقد کردن کاری انجام میده؟

  سوال دیگم اینه من فکر کنم با کوچیکترین لمسشون لباس زیرم خیس شه و از فکرش خجالت میکشم نکنه اون آقا بگن من چه آماده بودم. به نظرتون چیکار کنم؟


  مطالب مشابه :

  در شب اول عقد از اندازه آلت شوهرم شوکه شدم

  شوهرم شب اول عقد فقط به فکر لذت بردن خودش بود

  در شب اول عقد رابطه کامل داشتیم، الان پشیمونم

  پرداختن به مسائل جنسی از شب اول عقد، خوبه یا بد ؟

  شب اول عقد میتونیم با هم باشیم یا نه ؟

  در اولین شب عقد چی به هم بگیم ؟

  رابطه جنسی دهانی در شب عقد

  بیش از 160 مطلب در زمینه ی مسائل جنسی دوران عقد


  موضوعات مرتبط :
  شب اول عقد

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۳۴ نظر
  • ۱۴۴۰۳۱ بازدید
  • سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳ - ۱۵:۵۴

  برو بالا