با سلام و عرض ادب خدمت همه ی خوانندگان اعم از خانم و آقا

خواهش میکنم خانمها با دقت بخونن!

یه سوالی داشتم که مدت هاست ذهن و روانم رو درگیر خودش کرده. من جوانی 25 ساله و دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف هستم و در حال حاضر هم به فعل شریف تدریس ریاضیات اشتغال دارم و از این طریق هزینه های جاری زندگی و معیشت رو تامین می کنم؛ یعنی قدرت ساپورت مالی دو نفر یعنی خودم و همسر آینده ام رو دارم. 

این مقدمه بود و اما ذی المقدمه!

من به علت مسائل ژنتیکی و توارثی دچار طاسی زودرس شدم و مو های سرم به صورت نعل اسبی دچار ریزش شده و الان به لطف ابر و باد و مه و خورشید، طاس و کچل تشریف دارم! :) لازم به ذکره که خودم هیچ مشکلی با این قضیه نداشته و کاملا باهاش کنار اومدم اما اطرافیان مکرر میگن که شما برای ازدواج باید مو بکارید! بنده با اکراه پذیرفته و به پزشک متخصص رجوع کردم و طبیب، آب پاکی رو دستانم ریختن و فرمودن که شما به علت کمی تراکم در قسمت بانک مو یا همون پس کله، کاندیدای مناسبی برای کاشت نیستید و بهتر اینه که از خیر اون بگذرید! این بنده هم با سرور و بهجت زاید الوصفی به منزل مراجعه کرده و مراتب رو به عرض خانواده رسوندم! 

علی ای حال، سوال بنده از حضرات، مخصوصا نسوان گرامی و بانوان و دخترانِ موقره ی ِ جلیله یِ رشیده یِ عاقله! این هست که کچلی و طاسی "خواستگار" شما در چه حد برایتان حائز اهمیت هست؟ اصلا اگر پسری همه ی شرایط مد نظر شما را داشت آیا طاسی این فرد موجب جواب منفی تان می شود؟ خوهشا صریح و بی پرده رای و نظرتان را با ذکر ادله بازگو نمایید. بنده تصمیم گرفتم در جلسه ی خواستگاری که رفتم اگر طرف مقابل کوچکترین اشاره ای به سر بی زلف و کچلی بنده کردند، با خانواده از جا برخاسته و عزم منزل کنیم؛ چون واقعا هضم این ماجرا که دختری این قدر برای مو، شان و اصالت قائل بشه برای من ثقیل و دشواره! :)

می خواستم نظر شما دختران عزیز رو راجع به دیدگاه ام بدونم.

ببخشید که کمی طولانی شد!

توفیق رفیق راهتان 


مرتبط:

پسری 29 ساله ام که به خاطر کم مو بودن، می ترسم برم خواستگاری

خواستگاری دارم که به دلم نشسته ولی خیلی کچل هستشکاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (کچلی و طاسی "خواستگار" شما در چه حد براتون مهمه ؟) ، (۱۵۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۳۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق