سلام
کلاس زیر، یک کلاس توحیدی است که توسط استاد بزرگوار، استاد اصغر معظم برگزار شده است. مطمئنا همچین کلاسی رو تو هیچ مدرسه و دانشگاه و سخنرانی و ... ای نمیتونید با این کیفیت پیدا کنید. اگه پیدا کردید عاجزانه خواهش دارم که به من هم معرفی کنید. چون مطمئنم نمیتونید پیدا کنید.
معرفی استاد:
استاد معظم، استاد دانشگاه هستند و حدود 27 28 ساله که تو وادی توحید عملی و حدیث دلدادگی، به صورت جدی کار میکنند (جدای از فضای دانشگاه) . البته آخوند و ... هم نیستن.
چند سالیه توی شهرستان نجف آباد، کلاس توحید عملی و حدیث دلدادگی رو برگزار میکنه و شلوغ ترین جلسه ی شهرستان رو داره که هر هفته 2 جلسه برگزار میشه و رایگان هم هست و حدود 600 نفر هم می آیند و واقعا برکات زیادی برای همه ی ماها داشته.
توی این جلسه ذکر و دعا و ورد و ... به کسی داده نمیشه. همش بر پایه ی عمل خود ماست. پس اگه دنبال ذکر یا چیزی هستید که خوب تر بشید، اینجا دنبالش نگردید. هر چی عمل کنید، همون قدر هم براتون مفیده.
قبلا توی شهر نجف آباد از طرف برخی حضرات، مشکلاتی برای جلسه پیش آمد و سعی در تخریب شخصیت ایشون کردند و با تهمت و آبروریزی و ... اما نتونستند کاری بکنند. ( اکثرشون هم آخوند بودند که گیر دادند ولی چون از طرف استاد دعوت به مناظره ی رو در رو و جلوی مردم شدند، پس کشیدند و نیز در یک مورد که کار بالا کشید، دادگاه روحانیت اصفهان حق رو به استاد دادند و تذکرات جدی به یک روحانی دادند که طرف جلسه آفتابی نشه ... بگذریم...) ، و این که ایشون حکم تفسیر نهج البلاغه رو از رهبری گرفتند.
جلسه ی زیر، از مقدمات خیلی ابتدایی این کلاسه. که براتون تهیه کردم و میذارم.
امیدوارم عاقلانه گوش بدید :
حجم تقریبا 70 مگابایته که اگه واقعا حجم زیادی نیست و می ارزه گوش بدید.

مرتبط:

کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (توحید عملی و حدیث دلدادگی (صوتی) قسمت 1) ، (۲۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۸۶ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۶۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق