سلام

امیدورم حالتون خوب باشه

حدودا 40-50 روزه به واسطه دوستم و از طریق همکلاسیش دختری بهم معرفی شد. ایشون هم با مادرشون در میون گذاشتن و شماره شون رو دادن. طی یک قرار ملاقات همدیگه رو دیدیم و حدود یک ساعت حرف زدیم. صحبت مون به خوبی پیش رفت و من خیلی نظر مثبتی داشتم، ایشون هم مثل اینکه بدشون نیومده بود، ازشون خواستم یه بار دیگه هم قرار بذاریم و بیشتر آشنا بشیم و حتی اگه شد تلفنی هم باهاشون صحبت کنم، گفت از نظر من مشکلی نیست. ( تو شهر ما رسم همینه ) .

بعد از دو سه پیام و تلفن بی جواب، ایشون گفتن که مادرشون باهام تماس میگیره. چند روز بعد مادرشون گفتن قصد ازدواج ندارن.

من که قانع نشده بودم، از طریق واسطه ( هر چند که شماره خودشون و مادرشون رو داشتم) گفتم که میخوام دلیلش رو بدونم و اگه شد دوباره با مادرشون صحبت کنم چون میدونستم نظر دختر نبوده. به هر حال گفتن که جوابشون قاطعانه است و دلیل اصلی شون هم اختلاف سنیه.

دو هفته گذشته و برای اولین بار تو زندگیم کسی این قدر ذهنم رو مشغول کرده، خیلی ازش خوشم اومده بود و دختر خوبی به نظر میومد.

دو سوال داشتم:

1- با توجه به اینکه من 30 و ایشون کمی بیش از 21 سال سن دارن، من شاغل و همه جوره آماده ازدواج و ایشون ترم اول دانشگاه هستن، آیا اختلاف سن مشکل ساز میشه و اینقدر مهمه ؟ البته خودم چند وقته که اختلاف سن دیگه برام مهم نیست.

2- سوال مهم تر : اگه بخوام دوباره اقدام کنم، چه جوری و از چه طریقی اقدام کنم؟

با تشکر مجتبی 12


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
ازدواج و مسائل درک نشدگان (۶۷ مطلب)
اختلاف سن در ازدواج (۲۹ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (آیا 9 سال اختلاف سن مشکل ساز میشه ؟) ، (۶۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓