با سلام

خانومی هستم بیست ساله ، از بچگی که به یاد دارم نوک زبانی حرف میزنم به خصوص حروف س و ز را نوک زبانی تلفظ میکنم و از این موضوع ناراحتم و روی اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته .

در این سال ها خیلی تمرین کردم که بتونم همانند افراد عادی صحبت کنم ولی نشده با اینکه تا به حال افراد خیلی کمی منو تمسخر کردن یا ادای مرا در آوردن ولی باز باعث شرمندگیم شده.

سوال من از شما دوستان اینه؛

وقتی فردی همانند مرا ببینید چه حسی نسبت بهش دارید؟ آیا این مدلی حرف زدن را نقطه ضعف و عیب میپندارید؟

کلا می خوام نظر عموم را نسبت به اقلیتی مثل خودم بدونم و آیا گفتار درمانی میتونه کمکی در اصلاح این مشکل بکنه ؟ و هزینه ها و تعداد جلساتش چگونه هست؟

و لطفا نظرها از روی ترحم نباشه و صادقانه پاسخ بدین.

سپاسگزارم.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (از بچگی دارم نوک زبانی حرف میزنم) ، (۴۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
تجربیات پزشکی (۳۰۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج