سلام دوستان

ماجرایی که تعریف میکنم حقیقت تلخیه که برام اتفاق افتاده و منو خیلی ناراحت کرده؛

من دختری ۲۶ ساله هستم، کارشناس ارشد هستم و از روابط غیر رسمی و دوستی دوری میکنم. چون حس میکنم آرامش بیشتری دارم و  با اینکه ۶ سال مستقل و بدور از خانواده زندگی کردم به این مسائل نه فکر کردم و نه اجازه دادم وارد زندگیم بشه.

تا اینکه بخاطر یه بحران تو زندگیم و فشار روحی شدید پام لغزید و از اون شخصیت محکم دور شدم. یه روز یه پیشنهاد آشنایی بهم شد و پذیرفتم. البته شرایطی گذاشتم برای این آشنایی مثل رعایت حد و حدود و مسائل اخلاقی ... ، اما بی فایده بود چون سر این خط قرمزها کلی بحث داشتیم. آخرش هم به این ختم میشد که حتما توی گذشته ت خطایی داشتی که از این مسائل دوری میکنی ! 

اوایل به نظر می رسید که پسر مقیدیه، اما بعد از این طرز رفتارش بهش شک کردم، اینکه از جنس دختر بیزاره و اینکه توی حرفش جسته گریخته متوجه شدم که قبلا یک رابطه کامل تجربه کرده و شاید برای همین به همه چیز مشکوکه... اینو دیر متوجه شدم وقتی کار به بحث های تندی رسید که توش طرز حرف زدنش فوق العاده زشت و زننده شد! ولی بعدش عذر خواهی کرد. 

خواستم تموم کنم این رابطه رو ... عذاب وجدان شدید گرفتم . از خودم که خودم رو تو این شرایط گذاشتم بیزار شدم. بهش گفتم ما مناسب هم نیستیم اما به هر دلیلی وابسته شده بود. خانواده م متوجه شدن البته نه پدر و مادرم، خیلی ناراحت کننده بود. نه خودم انتظار این اشتباه و داشتم نه اطرافیانم .

تنها مشکل ما هم همون خط قرمزها بود. بعد از اینکه به خواستش تن ندادم مثل گرفتن دست و ... به طرز عجیبی مصرتر شد. با وجود اینکه نزدیک ۷ ماهه که ازش دوری میکنم اما همچنان پیگیر منه با زنگ و پیام و یا اومدن به محل کارم آرامش رو ازم گرفته!! از طرفی میدونم آدم عصبیه و به محض اینکه تند باهاش صحبت کنم تو محل کارم آبروریزی میکنه. میدونم که هر چیزی تاوانی داره و باید هزینه ش رو بدم... و برای این اتفاق هیچ بهونه و توجیحی ندارم. اما خودم از کارم و از رفتارم شرمنده و پشیمونم. 

تصمیم گرفتم دوباره قوی و محکم بشم و هرگز دوباره پام نلغزه نه بخاطر آبرو ریزی و ... ، بخاطر آرامش خودم. اما ول کن نیست. حس میکنم مقاومت من و اینکه خودم رو انقدر کوچیک نکردم باعث اصرار کردنش شده، اما چطور دست از سرم بر میداره؟ 

کمکم کنید لطفا


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۲۲۶ مطلب)
رد کردن خواستگار (۸۵ مطلب)
اصرار بر خواستگاری (۲۲ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (چکار کنم تا دست از سرم برداره ؟) ، (۲۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید