سلام دوستان

حالتون چطوره؟ ان شاء الله ایام خوبی پیش رو داشته باشید. نظرات در مورد مزاج جنسی را می خواندم فهمیدم تفکرات غلطی بین مردم جا افتاده می خواستم چند مورد آن ها را با تحقیقاتی که کردم اصلاح کنم.این باورهای غلط به شرح ذیل است:

۱.اکثرا فکر می کنند طبع با مزاج جنسی یکیست:

اکثر فکر می کنند که مزاجی که تو سایت طبایع و دیگر سایت ها مشخص میشه یا مزاجی که دکتر طب سنتی تشخیص میده با مزاج جنسی یکیه.در صورتی که اینطور نیست و فرق دارد. اگر این باور غلط جا افتاده بدین خاطر است که در اکثر افراد این دو مزاج یکی است اما درصد بسیار بالایی هستند که این دو مزاجشان فرق کند. یعنی مثلا یک نفر را دکتر طب سنتی گرم تشخیص بده ولی از لحاظ جنسی سرد باشه و باالعکس. این مطلب را همه دکتران طب سنتی می دانند و واضح تر از حرفی است که بخواهیم منبع ذکر کنیم.

۲. اکثرا فکر می کنند گرم ها سبزه و سیاه اند و سردها سفید و بلوری:

تشخیص مزاج از رنگ پوست یکی از شایع ترین اشتباهاتی است که مردم دچارش شده اند. به احتمال زیاد شما هم این جمله را شنیده اید که گرم ها سبزه اند سردها سفید؛ اما باید بدانید رنگ پوست در اول به نژاد بعد به ژنتیک بعد به تغذیه و در آخر می شود گفت که به مزاج بستگی دارد که خودم به شخصه کسی را دیده ام که مثل برف سفید است و خیلی گرم است.

۳. اکثرا فکر می کنند ریلکس بودن،آرام بودن،دیر عصبانی شدن یعنی سردی مزاج:
در صورتی که این جوری نیست و باید بدانید این یعنی رطوبت و همون تری نه سردی و اینکه عدم ریلکس بودن زود عصبانی شدن و حرکات تند هم نشان از گرمی مزاج نیست بلکه مربوط به خشکی و عدم رطوبت است. درسته که اگر همراه خشکی،گرمی هم بیاید این صفات پررنگ تر می شود اما نباید فراموش کنیم که ریشه اصلی این اخلاق خشکی است و ریشه اصلی ریلکس بودن، دیر عصبانی شدن و آرام بودن هم تری است که با افزایش سردی پر رنگ تر می شود ولی در اصل به تر بودن بستگی دارد.

۴.اکثرا فکر می کنند عاطفی بودن و گرم بودن جنسی یکی اند:
اما اینطور نیست، که حتی می توان گفت گرمی جنسی زیاد انسان را در معرض انحرافات قرار می دهد و افراد گرم زیاد سنگدل ترند.در مورد عاطفی بودن هم که به چه عواملی بستگی دارد و رابطه اش با گرمی سردی چیست بعدا صحبت خواهم کرد

۵.اکثرا فکر می کنند گرم مزاج ها در روابط عاطفی هم گرم اند:
این هم کاملا درست نیست و در بیانی خلاصه می توان گفت خوش مشربی به تر بودن بستگی دارد نه گرم بودن

در پناه حق باشید

علاقه مند شما

 پسر ۱۷ ساله

 

در مورد نشانه های گرم مزاج بودن زنان و مردان بیشتر بخوانید ( مخصوصا بخش نظرات )  :

 

کشف مزاج جنسی دختر بدون پرسیدن سوال در خواستگاری

آیا فشار جنسی قبل از ازدواج می تواند خیر دقیقی از مزاج جنسی بدهد ؟

مزاج جنسی بالقوه و بالفعل

اهمیت دادن به مزاج جنسی در انتخاب همسر اشتباهه!

راهنمای کشف مزاج جنسی در خواستگاری

تشخیص مزاج جنسی قبل از ازدواج

من از کجا باید بفهمم گرم مزاج هستم یا سرد مزاج ؟

میشه تو خواستگاری بحث مزاج جنسی رو پیش کشید؟

چطوری بفهمم طرف مقابلم گرم مزاجه یا سرد مزاج ؟

سرمایی بودن ارتباطی به سرد مزاج بودن داره ؟

به چه کسی سرد مزاج جنسی گفته میشود ؟

آیا عاطفی بودن به گرم مزاجی ربط داره؟

نتیجه آزمون طبع شناسی ، ربطی به مزاج جنسی داره ؟

جنب شدن در خواب شرط گرم مزاج بودنه؟

پوست سفید و خواب زیاد از علائم سرد مزاجی محسوب میشه ؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۶۵ مطلب مشابه) مسائل پسران جوان (۱۵۰۹ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۵۸ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۶۴ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۸۰۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج