سلام

بنده 31 سال دارم و خانمم 30 ساله. 3 و نیم سال پیش بر اساس مراسم سنتی ازدواج کردم. هدف ازدواج داشتن زندگی راحت و دور از بگو مگو باشه. بسیار انتخاب سنتی داشتم و اخلاق و اصالت خانوادگی طرف برام ملاک بود.

از 15 سالگی زندگی اینده ی رویایی داشتم و داشتن زنی زیبا و کم سن و سال ارزویم بود و از لحاظ جنسی به شدت بهم فشار میومد. دو بار شکست عشقی خورم و قول دادم که عاشق نشوم و مثل بقیه انتخاب اسانی داشته باشم. قبل از ازدواج متوجه اندام سن بالای خانمم شدم و چند بار پشیمان شدم ولی با توجه به هدف و ملاک هایی که داشتم زیبایی و جذابیت را مهم نمی دونستم.

از وقت ازدواج تاکنون تحمل میکنم و دخترای دیگه رو ارزو میکنم که چرا زود انتخاب کردم. دو بار به خانمم درخواست طلاق دادم ولی قبول نکرد و به خاطر اینکه در فرهنگ ما طلاق امری ناپسند است هیچ اقدامی نکردم.

الان بر سر دو راهی موندم .اصلا خانمم رو از ته دل دوست ندارم و نوازش و احساسی که هر خانمی از شوهرش انتظار داره نمی تونم ادا کنم و یا وقتی اجابت کنم فقط از سر مسئولیت و دلسوزی است.

نمیدانم برا بچه داری اقدام کنم یا کات کنم؟ لطفا راهنماییم کنیدم.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (اصلا خانمم رو از ته دل دوست ندارم) ، (۱۳۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در زن داری (۲۹۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج