سلام.

دختری 27 ساله هستم.فارغ التحصیل ارشد رشته مهندسی از دانشگاه تهران. تا الان خواستگار زیادی نداشتم. هر کسی هم که اومده یه جلسه منو دیده و دیگه پشت سرش رو هم نگاه نکرده. علتش هم کاملا برام روشنه. به خاطر اینه که چهره زیبایی ندارم. با ارفاق میشه گفت متوسطم.خودم رو که با بقیه دخترا مقایسه میکنم میفهمم که جذابیت ندارم.(خواهش میکنم به قصد دلداری بهم نگید که اشتباه میکنم یا زیبایی سلیقه ای هست و ... چون خودم با این قضیه تقریبا کنار اومدم و دیگه برام اهمیتی نداره.)

به تازگی پسری به خواستگاریم اومده که 29 سالشه. واقعا خوش قیافه و خوش تیپه. از نظر چهره فرق ما از زمین تا آسمونه. جوری که اگر کسی ما دو تا رو به عنوان زن و شوهر کنار هم ببینه قطعا تو دلش میگه حیف این پسر نیست که این دختره زنش باشه؟!

چیزی که منو به شک انداخته اینه که چرا یه پسر به این خوشگلی باید بیاد خواستگاری من و منو هم بپسنده؟ از نظر اعتقادی مذهبی نیست. اگر چه خودش میگه نماز و روزه رو به جا میاره ولی از نوع فرهنگشون مشخصه خیلی مذهبی نیستن. احساس میکنم از اون دسته پسرانی هست که تا الان شاید 30- 40 تا دوست دختر داشته. یعنی خیلی بهش میخوره. یه جلسه قرار بیرون از خونه گذاشتیم. با یه ماشین گرون قیمت اومد دنبالم. یه تیپ اسپرت هم زده بود که میدونم خیلی از دخترها برای داشتن همچین پسری دلشون غش و ضعف میره.من خودم یه دختر چادری و محجبم.

ایشون تحصیلات آنچنانی نداره و پیش پدرش کار میکنه. خیلی هم خانواده پول دار و مرفهی هستند. پدرش کارخونه داره.

احساسی دارم که نمیدونم چقدر درسته. احساس میکنم اینجور پسرا چون خودشون قبلا اینجور رابطه ها رو تجربه کردن برا ازدواج دنبال یه دختر پاک میگردن و خوشگلیش براشون اهمیت نداره.چون دوست دخترای خوشگلشون رو سرجاش دارن و نیازهای جنسی شون رو با همون دخترا برطرف میکنن. شما چی فکر می کنید؟

من با اینکه تحصیلات عالیه دارم ولی چون میدونم زیبایی برای اکثر پسرا مهمه برای اینکه شرایط ازدواجم رو سخت نکنم توقع ندارم که حتما همسرم مثل من تحصیلات داشته باشه. حتی شغلش هم برام مهم نیست. آزاد باشه یا دولتی. درامدش چقدر باشه. همین قدر که  یه ذره دین و ایمان داشته باشه و اخلاق و بدونم سالمه و اهل زندگی برام کفایت میکنه. نمیدونم با این خواستگار چکار کنم؟خانوادم که خیلی راضین و به قول معروف تو دلشون قند اب میشه. نمیدونید مادرم چه ذوقی کرد وقتی دید خواستگار برام اومده و منو پسندیده. میدونم غصه این روزای پدرم فقط منم و اینکه خانوادم نگران ازدواج کردن منن.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چرا باید یه خواستگار خوشگل منو بپسنده ؟) ، (۴۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج