سلام

دختری ۲۳ ساله هستم و مشغول تحصیل و مجرد‌. ماجرا برمیگرده به وقتی که بیست و یک ساله بودم، خانواده ما کلا ارتباط فامیلی زیادی دارن با هم، از قضا همدیگه رو زیاد میدیدم. تو گروه بچه های هم سن و سال دو تا برادر دو قلو بودن که یک سال و خورده ای از من کوچیکتر بودن، خانواده خوبی بودن و کلا آدم های اجتماعی و اهل ساز و موسیقی.

تا اینکه من متوجه شدم یکی از اون پسرها مدتیه انگار بیشتر بهم توجه میکنه یا نگاه میکنه، طبیعتا فکر کردم خیالاتی شدم بعد از طریق واسطه و حتی اون آقا پسر متوجه شدم که بهم علاقه پیدا کرده. حتی ازم خواستگاری کرد منتها خانواده ها مخالفت کردن، بیشتر خانواده خودم، بخاطر سن کم ایشون و خودمم مخالفت کردم چون عاشقش نبودم.

از اون موقع ارتباط خانوادگی مون با اون ها کمتر شد و منم دو سه بار بیشتر ندیدمش و زیاد پیگیر نشدم. اما خب همه فامیل میدونن و حتی یه آشنا باهام صحبت کرد این آقا بعد اون ماجرا یه مقدار افسرده شده و حتی توی جمع زیاد نمیره و گاها سیگار میکشه، خیلی تو خودشه و اصلا به دخترهای دیگه توجه نداره!، مثل اینکه هنوز عاشق هستش و همه هم اینو میدونن، از فامیل و دوست و آشنا! 

راستش من هیچ وقت حس خاصی بهش نداشتم، خیلی عادی و الان هم در شرف ازدواج با کسی هستم که دوستش دارم منتهاش شرایط اون آقا واقعا ناراحتم کرد چون از یکی از آشناهامون که خیلی با هم دوستیم در واقع مثل یه رازه، بهم گفت دختر خاله ش که حدود دو سال از این آقا کوچیکتره و منم دیدمش خیلی زیبا و متین و با کمالاته بهش علاقه داره ولی بخاطر حیای دخترونه ش پیش قدم نمیشه و چند باری با دختر خاله ش به مهمونی هایی که این آقا رفته هم رفته.

منتها ایشون هیچ توجهی بهش نداره! راستش واسه هر دوشون ناراحت شدم ولی خب منم حق انتخاب داشتم و چون سن آقا کم بود فکر میکردم حسش رو فراموش میکنه یا این هوسه و یه روز واقعا عاشق میشه، یه عشق دو طرفه!

پس لطفا منو سرزنش نکنید چون ما هیچ رابطه ای با هم نداشتیم که من ول کنم و این حرف ها.‌‌ اما سوال من اینه؛

یعنی این آقا نمیتونه دوباره عاشق بشه؟، چرا به دختری که دوسش داره و انقدر هم خوب و زیباست بی توجهه؟، در واقع من کاری از دستم بر نمیاد، در شرف تاهلم نبودم بازم کاری نمیشد بکنم، خیلی دوست دارم این علاقه از سرش بپره و عشق دو طرفه رو تجربه کنه؟ یعنی نمیشه دوباره عاشق شد؟

اون دخترم طفلی گناه داره، امیدوارم هر دوشون عشق و آرامش رو تجربه کنن، چون من معتقدم برای عشق اول لزوما نمیتونه عشق آخر باشه!، شما چی فکر میکنید راجع به این پسر و دختر!؟


شکست عشقی در آقایان :

پسران بعد از چند وقت عشق خود را فراموش می کنند؟

پسری که خاطرخواهم بود رو نا امید کردم ، حالا پشیمون شدم

آقا پسرتون تشریف نمیارن برای خواستگاری مجدد

چطور میتونم بهش بفهمونم که از رد کردنش پشیمونم؟

چکار کنم که دوباره بیاد خواستگاریم ؟

فراموشی عشق اول برای آقایاون سخت تره یا خانم ها ؟

میخوام به برادر متاهلم کمک کنم عشق قدیمیش رو فراموش کنه

اگه ازدواج کنم می تونم عشق سابقم رو فراموش کنم ؟

شکست عشقی و تاثیرات آن بر زندگی آینده یک مرد


مرتبط با عشق یک طرفه :

زخم خورده ی عشقی یک طرفه

نمی دونم چطور به پسر مورد علاقم بفهمونم که عاشقشم

فقط می خوام بدونه که عاشقش هستم، می دونم بهش نمیرسم

چرا عاشق یه نفر شدم که میدونستم هم کفو من نیست

به صورت یک طرفه عاشق پسرهای جذاب میشم اما ...

به صورت یک طرفه عاشق یه مدل شدم

اگه قرار نبود بهش برسم، پس چرا عاشقش شدم؟

خیلی سخته آدم عاشق کسی باشه و نتونه اقدامی بکنه

عاشق یکی از زن های بازیگر سینمای ایران شدملطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۷ مطلب مشابه) عشق یک طرفه (۳۱ مطلب مشابه) شکست عشقی (۲۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج