با سلام خدمت هموطنان عزیزم

در این پست می خواهیم کمی از پوشش و حجاب بنویسم . هدف از نوشتن این پست راه انداختن بحث های ماراتنی نیست ، قصد هم نداریم بگیم این نوع پوشش خوبه یا مثلا اون یکی بده یا ...

نمی خواهم بحث راجع به لزوم پوشش  در جامعه حرف بزنیم ، گفته ها قبلا گفته شده و خیلی در این مورد تو این وبلاگ و جاهای دیگه نوشتیم و خوندیم و گفتیم و شنیدیم .

روی صحبت بنده با اون دسته از خانم های غیر چادریه که با پوشش چادر مخالفت ایدئولوژیک ندارند  ، یعنی اگه چادری نیستند ، با چادر مشکلی هم ندارند و عدم استفاده از چادر رو دلیلی برای اعتراض به شرایط موجود نمی دانند .

 خوب حالا که مشخص شد جامعه هدف ما چه کسانی هستند ، می خواهیم از روز شنبه هفته آینده مورخ پانزدهم مهر ماه سال جاری به مدت  پانزده روز این خانم ها محبت کنند و به طور آزمایشی از پوشش چادر استفاده کنند ( حالا هر نوعی از چادر که خواستند اعم از چادر سنتی ، قجری ، ملی ، دانشجویی ، عربی و.....) بعد از پانزده روز استفاده از چادر ( یعنی یکم  آبان ماه یا یکی دو روز دیرتر ) در این وبلاگ در یک پست جداگانه می آییم  از تجربه های خودمون می نویسیم ، از برخوردهای خانواده ، فامیل ، اطرافیان ، همکلاسی ها ، همکاران و ... کلا از تجربه های جدیدی که در این دو هفته راجع به این پوشش  برای ما اتفاق افتاده ، بحث و تبادل نظر می کنیم .

من به عنوان نویسنده پست به هیچ ارگان و سازمانی وابسته نیستم و این طرح هیچ  منفعت مادی برای بنده ندارد و نخواهد داشت .

یکبار دیگر تاکید می کنم نمی خواهیم بحث های ماراتنی راه بندازیم ، جامعه هدف مشخص است ، حال آن هایی که مخالفت ایدئولوژیک با مسئله حجاب در ایران دارند ، نیایند بگویند خانم های چادری دو هفته چادر خود را کنار بگذارند ، ما هم دو هفته چادر سر می کنیم و ...کاربران خانواده برتر در مورد پست (به خانم های غیر چادری که با چادر مخالفت ایدئولوژیک ندارند) ، (۱۰۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۵۰ مطلب مرتبط)
مسائل زنان (دارای ۱۵۷ مطلب مرتبط)