با سلام خدمت هموطنان عزیزم

در این پست می خواهیم کمی از پوشش و حجاب بنویسم . هدف از نوشتن این پست راه انداختن بحث های ماراتنی نیست ، قصد هم نداریم بگیم این نوع پوشش خوبه یا مثلا اون یکی بده یا ...

نمی خواهم بحث راجع به لزوم پوشش  در جامعه حرف بزنیم ، گفته ها قبلا گفته شده و خیلی در این مورد تو این وبلاگ و جاهای دیگه نوشتیم و خوندیم و گفتیم و شنیدیم .

روی صحبت بنده با اون دسته از خانم های غیر چادریه که با پوشش چادر مخالفت ایدئولوژیک ندارند  ، یعنی اگه چادری نیستند ، با چادر مشکلی هم ندارند و عدم استفاده از چادر رو دلیلی برای اعتراض به شرایط موجود نمی دانند .

 خوب حالا که مشخص شد جامعه هدف ما چه کسانی هستند ، می خواهیم از روز شنبه هفته آینده مورخ پانزدهم مهر ماه سال جاری به مدت  پانزده روز این خانم ها محبت کنند و به طور آزمایشی از پوشش چادر استفاده کنند ( حالا هر نوعی از چادر که خواستند اعم از چادر سنتی ، قجری ، ملی ، دانشجویی ، عربی و.....) بعد از پانزده روز استفاده از چادر ( یعنی یکم  آبان ماه یا یکی دو روز دیرتر ) در این وبلاگ در یک پست جداگانه می آییم  از تجربه های خودمون می نویسیم ، از برخوردهای خانواده ، فامیل ، اطرافیان ، همکلاسی ها ، همکاران و ... کلا از تجربه های جدیدی که در این دو هفته راجع به این پوشش  برای ما اتفاق افتاده ، بحث و تبادل نظر می کنیم .

من به عنوان نویسنده پست به هیچ ارگان و سازمانی وابسته نیستم و این طرح هیچ  منفعت مادی برای بنده ندارد و نخواهد داشت .

یکبار دیگر تاکید می کنم نمی خواهیم بحث های ماراتنی راه بندازیم ، جامعه هدف مشخص است ، حال آن هایی که مخالفت ایدئولوژیک با مسئله حجاب در ایران دارند ، نیایند بگویند خانم های چادری دو هفته چادر خود را کنار بگذارند ، ما هم دو هفته چادر سر می کنیم و ...کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (به خانم های غیر چادری که با چادر مخالفت ایدئولوژیک ندارند) ، (۹۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۲۸۱ مطلب مشابه) مسائل زنان (۱۶۱ مطلب مشابه) مسائل خانم های چادری (۹۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق