سلام

من دختری 25 ساله هستم. شاید باید جای دیگه این حرف ها رو می نوشتم، اما هیچ جا نشد، هر سایتی یه مشکلی داشت. این جو آزاد بود.

من از وقتی یادم میاد خودارضایی میکردم. البته مثل همه میخواستم ترک کنم و گاهی این کار رو با موفقیت میکردم. الان شاید ماهی یه بار انجام میدم، یه مدت هفتگی بود و دوره هایی شده اصلا نکردم، شاید دو سال . من خیلی احساساتی ام و دلم میخواد عشقی داشته باشم و ازدواج کنم، اما پسری که بهم علاقه مند بشه بخواد ازدواج کنه تو زندگیم نمیاد.

دختر نسبتا خوشگلی ام هستم، گاهی حس میکنم اونقدر خوب نیستم که کسی بخواد من همسرش بشم، اما اینطورم نیست ، چون اعصابم خورد میشه اینو میگم. از خدا هم خیلی خواستم موقعیت خوب برام پیش بیاد اما نمیاد، حتی تو سفر اول مشهدم از امام رضا علیه السلام خواستم که اونم هیچی.

چند مورد پسرهایی ام که اومدن تو زندگیم جدی نبودن، اکثرا میخواستن دوست باشن و تو دوستی ام میخواستن هر کاری میخوان بکنن، خونه شون برم و این ها که من این رو نمیخوام.

من خیلی خیلی به عشق احتیاج دارم، اما عشق نمیاد. وقتی می بینم که عشق و ازدواج نمیشه منم زیاد اعصاب خورد تر میشم و به خودارضایی رو میارم. نیاز جنسیمم بالاست، از خدا هم دلم گرفته ، کار هم میکنم و لیسانسم. ورزشم بگید میکنم. اما هیجان من با این چیزا خالی نمیشه دیگه ، رابطه جنسی نیاز دارم.

وقتی برام پیش نمیاد منم خواسته و ناخواسته خودارضایی میکنم، حتی تازگی ها دیگه با عذاب وجدانش هم مقابله میکنم، برام مهم نیست دیگه بده، زشته، گناهه، اصلا از این به بعد عشق بیادم تو زندگیم چه فایده، من که بهترین سال های زندگیم و که باید عشق و عاشقی میکردم، خودارضایی کردم حالا عشق و شوهر بیاد میخوام چیکار دیگه؟

حیف سال هایی که گذشته و منی که این طور شدم اما به خودم حق میدم، حتی اون وقت هایی ام که ترک کردم تا خدا کمکم کنه، نکرد، موقعی ام که دو سال بود خودارضایی نمیکردم بازم خدا کمک نکرد،بدم میاد از زندگیم اما دیگه مهم نیست.

بعد این حرف ها و این کارها و این روزها شوهر و ازدواج و هر چی هم که بشه نوش دارو بعد از مرگ سهرابه، من رنجم رو کشیدم و عذابم رو کشیدم. شاید دیگه از ازدواج و این ها اونقدر خوشحال و راضی نشم دیگه، کاش اینطور نمیشدم اما من تلاشم رو کردم، من قدم بر داشتم سمت خدا، اون سمت من نیومد ، اونم دروغ بود که یه قدم سمتش بری ده قدم میاد، سمت من که نیومد ، بیشتر از یه قدمم رفتم.


↓ مشاهده تازه ترین مطالب مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۶۰ مطلب مرتبط)
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۱۶ مطلب مرتبط)
نداشتن خواستگار مناسب (۶۴ مطلب مرتبط)
جذب خواستگار دلخواه (۸۴ مطلب مرتبط)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (دلم میخواد عشقی داشته باشم و ازدواج کنم) ، (۱۲۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید