من نمی دونم چطور به پدر و مادرم بگم خجالت می کشم!!
سلام. من یه پسر 19 ساله ام . مشکل من اینه که واریکوسل دارم اما نمی تونم به خانوادم بگم. حتی دکتر هم نرفتم و طی تحقیقات میدانی و از طریق نت فهمیدم (خخ).
 چون از طرفی واقعا خجالت می کشم که برم و به خانوده ام بگم ( چون اگه بگم احتمالا کل فامیل میفهمن ) و از طرفی وضع مالی بابام اصلا خوب نیست و من هم خودم درامدی ندارم از طرفی هم می دونم که یکی از آزمایش هاش آزمایش اسپرم ه که باید ... کنی تا بیاد!!!(شرمنده)
حتی می ترسم موقع زن گرفتن به خانم آینده ام نگم عذاب وجدان بگیرم اگر هم بگم...
لطفا راهنماییم کنید. خیلی ذهنمو مشغول کرده!


مرتبط:

سابقه داشتن واریکوسل رو در خواستگاری مطرح کنم؟

من واریکوسل درجه شدید دارم و می خوام عمل کنم

واریکوسل رو میشه با طب سنتی درمان کرد؟

عمل واریکوسل مرد رو عقیم می کنه؟

چند سوال در مورد عمل واریکوسل

کسانی که عمل واریکوسل انجام دادند بچه دار میشن؟نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (واریکوسل دارم اما نمی تونم به خانوادم بگم) ، (۱۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۷۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج