سلام
من تو زندگی یه مشکل دارم و اون اینه که وقتی عصبانی بشم خیلی تند میشم. کلا آدم شوخ و مهربون (سعی می کنم ) هستم همه فکر می کنن که این جوریم اما وقتی چیزی باعث عصبانیتم بشه - مثلا به من توهین بشه - جوش میارم و شاید تمام طرز فکر طرف مقابل رو از خودم منصرف می کنم. نمی دونم چیکار کنم. همش فکر می کنم واسه همینه که هیچ کس منو دوست نداره و خواستگاریم نمیکنه. همش فکر می کنم که به درد زندگی نمی خورم. یا بلد نیستم همسر آیندمو نگه دارم.
با این که آدم گرم مزاجم. پوستم روشنه و این باعث میشه هر کس منو می بینه بگه چقدر سفیدی و .... همیشه دلم می خواد با کسی ازدواج کنم و تمام مهر و محبتم رو بهش بکنم. اما نمی دونم چرا از این خصلتم می ترسم. وقتی می خوام خودم رو دلداری بدم می گم همه آدما که کامل نیستن هر کی یه عیب داره. این بده که من آدم زود رنجی ام و زود عصبانی میشم؟ یعنی چیکار کنم؟ کسی باهام ازدواج نمی کنه یا ممکنه بعد این رفتار ازم جدا بشه؟


مرتبط:

چطوری خودم رو خالی کنم وقتی ناراحتم؟

خیلی زود، افتضاح و وحشتناک عصبانی میشم

از دست خودم خیلی ناراحتم

از گریه کردنم و شکستن غرورم ناراحتم

با عصبانی شدنم ، نقطه ضعف میدم دست دیگران

موقع عصبانیت کاری می کنم که بعد پشیمون میشم

خیلی زود عصبانی میشمنکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (این بده که من دختر زود رنجی ام و زود عصبانی میشم؟) ، (۲۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق