سلام

من از طریق نت با پسری آشنا شدم با اصرار زیاد خواستن شماره همدیگه رو داشته باشیم تا بیشتر با هم آشنا بشیم، 3 بار هم با هم ملاقات داشتیم. ایشون از من می خواستن که باهاشون راحت باشم دستشونو بگیرم و از این داستانا .

اما برای من سخت بود و از این کار امتناع می کردم. بعد از مدتی حرف از کات کردن زدند و توجیهشون این بود که ما به درد هم نمی خوریم در ضمن ایشون هیچوقت حرفی از ازدواج نزدن و تاکید داشتند که با کسی ازدواج می کنند که مدتی با هم آشنا باشند از هر جهت.

با هر زحتی بود این رابطه کات شد و مدتی ازشون خبر نداشتم تا اینکه خودشون تماس گرفتندو  دوباره رابطمون شروع شد اما باز هم حرف کات کردن رو کشیدن وسط و این بار بهانشون این بود که اس دادن های زیاد من مزاحم کارشونه و فقط از حال هم خبر داشته باشیم کافیه.

این دفعه هم رابطمون تموم شد البته سخت تر از دفعه قبل . در واقع ایشون به ندرت جواب اس های بنده رو می دادنو باعث شدن بنده ازشدت ناراحتی باهاشون تماس بگیرم و خواهش کنم این رفتارارو تموم کنه که الان بسیار از گریه کردنم و شکستن غرورم ناراحتم.

چند هفته ای میشه که این رابطه تموم شده ومن خیلی دلم براشون تنگ شده روی درسام و کارام تمرکز ندارم مرتب حرفاشون یادم میاد هنوز هم بهشون علاقه دارم نمی دونم دلیل این رفتاراشون چی بوده؟ چطور فراموششون کنم؟ من 24 سالمه و اولین رابطم بوده و ایشون 33 و دومین رابطشون. 11 ماه با هم در ارتباط بودیم و هر دو ساکن یک شهر هستیم


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۱۴ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (از گریه کردنم و شکستن غرورم ناراحتم) ، (۳۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید