من وزنم 52 بود. در اوج چاقی 52 بودم و در نهایت لاغری 50. بین این رقم در نوسان بود همیشه. واقعا ناراحت بودم و این موضوع برام به یه دغدغه تبدیل شده بود. خیلی خیلی ناراحت می شدم وقتی دوستان و آشناها رو بعد از مدت ها می دیدم و اونها بجای اینکه بگن دلم برات تنگ شده ، می گفتن وااای چقد لاغر شدی !!!
من هیچ راهی رو برای چاقی امتحان نکرده بودم، فقط اینکه هر بار تصمیم می گرفتم بیشتر غذا بخورم می دیدم که نمی شه ! خلاصه اینکه یکی از دوستان گفت جوانه گندم بخور. و توی گوگل سرچ کردم و پست ( تجربه چاق شدن با پودر جوانه گندم و شیر ) رو خوندم. درست 15 ام ماه قبل بود که شروع کردم و وزنم 52 کیلو بود. امروز که یکماه گذشته، وزن من شده 57 !
هفته ی اول نیم کیلو اضافه کردم و این باور نکردنی بود برام. اما انگیزه م زیاد شد . هفته ی دوم و نیمه ی هفته ی سوم مسافرت بودم ، اما با این وجود بعد از هر وعده غذا ، تحت هر شرایطی که بودم جوانه رو می خوردم. این رو هم بگم که من سه برند مختلف رو امتحان کردم و فقط به نظرم یک برند هست که از همه بهتره و جوانه گندم رو بصورت پرک شده ( مثل جوی پرک شده )  ارائه میده و من خودم همون رو آسیاب می کنم و می خورم.
چون بنظرم پودر جوانه گندم برند های دیگه خالص نیستن ! چون رنگ و طعمشون کاملا متفاوته. و نکته آخر اینکه من بعد از هر وعده دو قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم رو توی یک لیوان به مراه 4 حبه قند حل می کردم و می خوردم. باور کنید وزنم بحدی تغییر کرده که دیگه هیچ کدوم از مانتوهام اندازه م نیست !!!
امیدوارم شما هم به نتیجه ی مطلوب برسید.
" ترمه نظری"
 

مرتبط:

راهکار برای چاق شدن صورت ندارید؟

خواستگارم میگه خیلی لاغری و باید چاق شی

مصرف قرص برای چاقی

برای اونایی که دغدغه چاق شدن دارن

چه جوری صورتم رو چاق کنم؟

مشورت در مورد قرص های چاقی صورت بدون بازگشت

یه روش کاربردی و موندگار برای چاق شدن می خوام

چطور چند کیلو خودم رو چاق کنم ؟

به اندازه 2 نفر آدم بزرگ غذا میخورم ولی چاق نمیشم

تجربیات شما در چاق شدن با قرص سیپروهپتادین

چاق شدن با پودر جنسینگ

تجربیات شما در مورد چاقی با جینسینگ

دختران لاغر برن بدنسازی برای چاق شدن بیریخت نمیشن ؟

چاقی با میکس پودر جوانه ی گندم با شیر خشک و سفیده تخم مرغ

چاقی با جوانه گندم - دستور پخت آش جوانه گندم

 

 

کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (تجربه چاق شدن با پودر جوانه گندم+خرید) ، (۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
لاغری، چاقی و تناسب اندام (۷۵ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۷۱ مطلب مشابه) چگونه چاق شویم (۲۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق