سلام

وقت تون بخیر

به خاطر قد ، اعتماد به نفسم رو از دست دادم .

پسرم و 19.5 سالمه ، امسال دوباره کنکور رشته ریاضی دادم و ان شاء الله شهر خودمون قبول میشم. چیزی که یک ساله داره خیلی اذیتم میکنه ، قد هستش!

قد من 168 هستش که البته از بابام و مامانم و یکی از داداشم قدم بلند تره.  سر این موضوع که قدم کوتاهه خیلی اعتماد به نفسم رو از دست دادم و همش خودم رو مقایسه میکنم با دوستانی که قد بلند تر هستن. سال پیش اصلا این موضوع برام اهمیتی نداشت. من کاملا شوخ طبعم و مهربون و تو کارامم جدی ام،  ساخت کابینت و کمد ام دی اف و فلزی رو نیمه حرفه ای بلدم و زیاد کار کردم ( شغل برادرم همینه و پیشش چندین سال کار کردم ) .

همچنین یه سرمایه کوچیک هم دارم، و میخوام کار اینترنتی که سر رشته ش رو دارم انجام بدم. اقوام و خانواده هم خیلی قبولم دارن . اطرافیان میگن که قابل اعتماد و خوش اخلاق و صبورم. اهل دود و این جور چیزها نیستم ، دوست دارم به جای دوستی و این جور چیزها زودتر ازدواج کنم. اما بخاطر این قضیه واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.

میخوام پیش دکتر برم و ببینم صفحات رشدم در چه حاله و همچنین تمرینات افزایش قد رو انجام بدم. باشگاه هم میرم و تا یه مدت دیگه ان شاء الله بدنم رو فرم میاد و سیکس پک و اینا در میاد. دخترانی که من دیدم تو دوستی همیشه قد ملاک اولشونه و اخلاق هم ملاک آخر ! تو ازدواج هم همین طوره ؟

ممنون میشم که راهنمایی کنید.


بیشتر بخوانید ...

به نظر شما قد 175 برای مرد کمه ؟

دخترا تو فانتزی هاشون قد شوهرشون رو چه اندازه ای در نظر گرفتند ؟کاربران خانواده برتر در مورد پست (به خاطر قدم ( 168 ) ، خیلی اعتماد به نفسم رو از دست دادم) ، (۴۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۰۷ مطلب مرتبط)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۴۵ مطلب مرتبط)
افزایش اعتماد به نفس (دارای ۲۴ مطلب مرتبط)