سلام

من دختری ۱۸ ساله و کنکوری هستم والدینم از کودکی من رو به درس خوندن تشویق کرده اند و تمام فکر و ذکر من درس خواندن بوده و هرگز وارد دوستی های خیابانی نشدم اما از کودکی به پسر ... ام که چهار سال از من بزرگتر است علاقه مندم او هم همین طور و بارها مادرش به شکل های مختلف از نجابت من و علاقه پسرش به من گفته.

اما مادرم هر بار گفته من مثل خواهر میلاد هستم و من قصد ادامه تحصیل دارم . خانواده آنها مخالف ادامه تحصیل دختر هستند  اما پدر و مادر من عقیده دارم دختر باید درسش را کامل کنند آن وقت ازدواج کند.

دختر عمویی به نام ... دارم که ۱۹ سال دارد به خاطر اخلاق تند مادرش با آنها خیلی رفت و آمد نداریم اما ما از بچگی مثل دو خواهر با هم بودیم و از همه چیز زندگی هم خبر داشتیم. ۴،۵ سال پیش ... وارد دوستی های خیابانی شد . جوری که یک سال به مدرسه نرفت و من در حالی که کوچکتر بودم با دلسوزی هر بار او را پند میدادم  که این کارها آخر و عاقبت ندارند و اگر راهنمایی های من نبود ... گرفتار راه های خیلی بدتری میشد.

وقتی مادرش موضوع رو  فهمید  برای اینکه من چیزی از ... به بقیه نگویم رابطه شون رو با ما کمتر کردند در حالی که من همه چیزهایی که دیدم رو مثل راز توی سینه ام نگه داشتم. هفته پیش میلاد به خواستگاری ... رفته و این جمعه نامزدی آنهاست. من وقتی امروز این موضوع را فهمیدم خیلی ناراحت شدم و تنها کاری که کردم گریه است .

تعجب کردم از اینکه چطور میلاد که از گذشته ... آگاه بود و همیشه از بدی او پیش ما صحبت می کرد  اینقدر عاشق او شده. من از ازدواج آنها ناراحت نیستم  فقط دلم به حال خودم می سوزد  که از دو تا از نزدیک ترین هایم بدترین ضربه را خوردم. ... از علاقه ما دو تا به هم خبر داشت و اصلا علاقه ای به میلاد نداشت میلاد هم همینطور ، حالا چطور شده که انقدر میلاد رو دوست دارد و بدون توجه به من میخواهد با او ازدواج کند؟ 

هدفم پزشکی هست و امسال محال است که به آن دست پیدا کنم و میخواهم یک سال پشت کنکور بمانم تا پزشکی تهران قبول شوم اما از طرفی میخواهم هر چه زودتر از این شهر بروم تا بتوانم کمتر به این دو نفر فکر کنم‌ .

از شما خواهش میکنم  راهنماییم کنید چون خیلی حالم بده و شک دارم بتونم خودم رو راضی کنم جمعه برم جشن اون ها و بهشون تبریک بگم  .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۰۳۵ مطلب)
ازدواج فامیلی (۶۸ مطلب)

مردم در مورد این موضوع (۴۸) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓می توانید این مطلب را در واتس اپ و ... برای دوستان تان ارسال بفرمائید↓