خانواده برتر

انتخاب همسر و مسائل خواستگاری، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی، تربیت فرزند ، تبلیغ رایگان مشاغل نو پا، مسائل زنان ، ارتباط با خانواده، مسائل اعتقادی

دسترسی سریع ← آخرین مطالب - موضوعات - فعال ترین کاربران - آخرین نظرات۳۲۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

فکر کنم جنس بکارتم زبانه دار باشه

من 21 سالمه 7-8 سال پیش که بچه بودم و نادان ، انگشتمو یا هر چیزی که مثل آلت بود رو به آرومی داخل میکردم ولی خون و درد اصلا نداشت و چیزی هم مانع نمیشد .

فکر میکنم اسیبی ندیدم چون وقتی خودم نگاه میکنم می بینم که سمت چپ و راست مهبلم یه حالت گوشت مانند وجود داره حالتی مثل شکل لوزی که گوشه هاش چاک داره و اینجور که تحقیق کردم فکر کنم جنسم زبانه دار باشه آخه پایین مهبلم به وضوح یه زبانه کوچیک گوشتی زده بیرون به نظرتون من درست فکر میکنم؟؟

موضوعات مرتبط: مسائل دختران جوان ,

 • ۱ موافق ۰ مخالف
 • ۳۳ نظر
  • تعداد نمایش : ۲۸۸۵
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۱:۰۷

  میخواستم بدونم خواستگارم قبلا با کسی رابطه داشته یا نه ؟

  سلام دوستان عزیز

  خواستگاری دارم که حدود چهار سال که باهاشون آشنا هستم البته در محیط کاری و بطور رسمی و بعد از صحبتها و روند خواستگاری و مقدمات اولیه داریم نامزد میکنیم، من 29 و ایشون 33 سالشه.

  یه فکری خیلی ذهنمو درگیر کرده بود که میخواستم بدونم ایشون قبلا با کسی رابطه داشته یا نه، البته صرف کنجکاوی، ازشون پرسیدم و خواهش کردم صادقانه جواب بده، چون خودمم حدود پنج سال پیش نامزد داشتم ولی خوب بنا به دلایلی بهم خورد. وقتی ازش پرسیدم گفت آره با کسی بوده و فقط هم یکبار که خیلی هم بعدش پشیمون شده و دچار عذاب وجدان شده و از خودش بدش اومده، البته شش هفت سال پیش و دیگه هیچوقت تورا نکرده. گفت میدونستم ناراحت میشی ولی خواستم بدونی.

  حالا به نظرتون من واکنشم چی باشه بهتره ؟؟ چی بگم چکار کنم؟؟ 

  بحث عدم اعتماد نیست بهش اعتماد دارم و خوب میشناسمش و اون جریان هم کامل برام توضیح داد و متوجه شدم چی بوده یعنی مهم نیست. فقط راهنماییم کنین الان چکار کنم چی بگم بهتره؟؟ 

  الان باهاش سرسنگین شدم و گفتمش باید قبل نامزدی بهم میگفتی نه الان شاید جوابم منفی میشد.

  میدونید میخوام جلوی هر چیزی رو از الان بگیرم به نظرتون بهترین راه چیه ؟؟ دوستان متاهل لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم.

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۳۰ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۱۴۰
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۱:۰۴

  نقش پرانتزی بودن پاهای یک دختر در ازدواج

  سلام به همه ی دوستان 

  من دختری ۲۵ ساله هستم که تا حالا خیلی از خواستگارامو به خاطر یه مشکلی که دارم رد کردم راستش من دچار پای پرانتزی درحد خفیف هستم ولی همین مشکل برام یه غصه ی بزرگ تو زندگی شده. خیلی اعتماد به نفسمو پایین اورده شاید این مشکل خیلی از دخترا باشه باچیزایی که شنیدم میگم .

  وقتی میبینم که چقدر پسرا به ظاهر دختر اهمیت میدن خیلی وقتا ناراحت میشم میگم نکنه یوقت همسراینده ی منم این چیزا براش مهم باشه وقتی پاهای من ببین بعد چند وقت ازم زده بشه به خاطر همین ازازدواج واهمه دارم لطفا کسایی که راهکاری برای این مشکل دارن به من بگن و اینکه دوست دارم بدونم پسرا خیلی براشون این قضیه مهم؟؟؟؟

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۳۰ نظر
  • تعداد نمایش : ۳۷۳۳
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۵۵

  نمی تونم بفهمم منظور یک پسر از کارهایی که می کنه چیه ؟

  سلام

  من یه دختر 20 ساله هستم که شدیدا احساساتی و مهربونم. همه رو دوست دارم و این عشقو به همه نشون میدم. ولی در برخورد با پسرا خیلی خشک و جدی هستم و بعبارتی باهاشون صمیمی نمیشم. وقتی که وارد دانشگاه شدم شدیدا برخورد سرد و خشکی با جنس مخالف داشتم حتی بهشون سلامم نمیکردم و کسی هم جرات روبه رو شدن با منو نداشت تا اینکه بعد از 3 ماه یکی از همکلاسیام از من درخواست جزوه کرد. من تا بحال تو کلاس ندیده بودمش ولی انگار واقعا همکلاسیم بود. به ظاهر پسر خیل مودب و آروم و با وقار میومد.که به مرور متوجه شدم واقعا پسر خوبیه و اهل خوش و بش و شوخی با دخترا و مسخره بازی نیس .

  بعد از یه مدت کوتاهی اون به من ایمیلشو داد و گفت هر کاری مشکلی چیزی بود بهم بگین. خلاصه کم کم از طریق ایمیل و جزوه گرفتن و این چیزا با هم ارتباط دوستانه ای برقرار کردیم. البته رابطه مون رسمی و فقط راجع به درس و دانشگاه و این چیزا بود. این ارتباط به مرور از خشکی و رسمی بودن در اومد. یعنی همچنان ارتباط ما راجع به درس بود ولی گاهی نصیحت و خنده و یا سوالاتی راجع به مسایل شخصی و این چیزا پیش میومد ولی در چارچوب ادب و احترام.

  خلاصه اینکه بعد از مدت کوتاهی من واقعا بهش علاقه مند و وابسته شدم. بطوریکه اگر یک روز دانشگاه نمیدیدمش یا ایمیلی دریافت نمیکردم عصبی و افسرده میشدم. ولی اون خیلی عادی بود. البته گاهی چنان نشون میداد که خیلی عاشقمه و با نگاهش بهم میفهموند و گاهی خیلی سرد و معمولی برخورد میکرد.

  اما من چون همون جور که ابتدا گفتم علاقه مو نشون میدم.با کارام و رفتارم بهش نشون دادم که دوسش دارم. حالا که دو سال از دوستی ما میگذره ما همچنان ارتباطمون فقط راجع به درس و محترمانه اس ولی مثل اوایل شدیدا خشک و رسمی نیست.

  خلاصه اینکه تنها چیزی که من میخوام بدونم اینه که آیا اون منو دوست داره یا رفتار و کاراش برپایه یه دوستی معمولی و ساده بوده نه عشق! من هنوزم نمیدونم باید باهاش گرم و صمیمی برخورد کنم و علاقه مو غیر مستقیم نشون بدم یا بهش توجهی نکنم و عادی برخورد کنم.

  مثلا الان که یه هفته اس خبری ازش ندارم و دانشگاه فقط یه بار اومده باید به یه بهونه ای بهش ایمیل بدم که مثلا نگرانشم یا نه کاری به کارش نداشته باشم؟ حقیقتش من هنوز نمیتونم بفهمم یه پسر کاراش از روی علاقه اس.یا دوستی کوتاه مدت و عادی.یا هوس!!!!

  در ضمن این آقا نزدیک 23 سالشه و تو دانشگاه دوست صمیمی نداره و هم کلاسیامون زیاد ارتباط برقرار نمیکنه. مخصوصا به دخترا اصلا توجه نمیکنه ولی از همون اول به من توجه کرد والانم هر سوال و جزوه و چیزی که باشه میاد سراغ من! بنظرتون عاشقه یا نه؟ و من چطور باهاش رفتار کنم؟

  ممنون میشم کمکم کنید..مخصوصا مای کامپیوتر محترم که اطلاعات بالایی در این زمینه دارند.

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۸ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۵۲۹
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۵۲

  متاسفانه یا خوشبختانه الان باردارم

  سلام دوستان

  من 30 سالمه . شوهرم هم همینظور. 4 ساله که ازدواح کردیم. سه سال اول زندگیمون تو یه شهر دیگه دور از خانواده بودیم. 1 ساله که برگشتیم تهران. از روزی که برگشتیم. ازین رو به اون رو شدن یه نفرو که قبلا میشنیدم رو با چشمام  دیدم. شوهرم واقعا عوض شد. خیلی بحث و دعوا کردیم. وقتی علت کاراشو میپرسیدم میگفت من اونجا تحمل میکردم. من متاسفانه یه اشتباهی که کردم این بود که بخاطر خانوادش سرزنشش میگردم .همیشه نه ولی خوب گفتم .اونا رو همه رو جمع کرد اینجا تحویلم داد.

  اولش گفت میخوام برم خارج از ایران. میخوای بیا میخوای نیا . بعد یه مدت گفت بچه نمیخوام . تقرییا 6 ماه بود که دیگه از بارداری چلوگیری نمیکردیم .همش بهش میگفتم اگه بچه نمیخوای بگو.

  نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه .الان باردارم. سه هفتمه . وقتی شنید از ناراحتی داشت میمرد. اصلا اصلا خوشحال نشد. الانم  میگه من شرایطشو ندارم. الان نمیخوام بریم بندازیم .

  بهش گفتم مگه الکیه ؟ من چند بار بهت گفتم نمیخوای جلوگیری کنیم. میگه بخاطر تو بود. نمیدونستم انقد زود میشه

  الان نمیدونم باید چیگار کنم. این وسط من گیر کردم. نه راه پس دارم نه پیش . تو رو خدا بهم بگید چه غلطی بکنم. دارم دیونه میشم . دلم نمیخواد این کار و بکنم. از طرفیم نمیخوام به زور قبول کنه بچه رو .بعدش بگه خودت کردی.

  موضوعات مرتبط: بارداری و زایمان ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۴ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۱۰۷
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۴۵

  مگه نمیشه هم درس خوند هم ازدواج کرد ؟

  سلام خدمت همه دوستان

  امیدوارم که حال همتون خوب باشه و همیشه خوش باشین. من یه مشکلی داشتم که یه چهار سالی میشه باهاش درگیرم و نمیدونم چطوری باهاش کنار بیاییم ممنون میشم راهنماییم کنین

  من یه دختر 22 ساله هستم که دانشجوی سال آخرم . از یه خانواده ی متوسط مشکلی که دارم اینکه از چندین سال پیش احساس کمبود و تنهایی میکردم و تو این یه سال شدید تر شده .

  اوایل نمیدونستم این مشکل چیه ولی بعدش متوجه شدم که طغیان احساساتو و نیازم منو به این روز انداخته و به ازدواج نیاز دارم .

  از وقتی قهمیدم و احساس خطر کردم که اگه ازدواج نکنم ممکنه تو گناه بیفتم چون در مقابل حس و خواسته های دلم بعضی وقت ها کم میارم سعی کردم این موضوع رو به مادرم به طور غیر مستقیم بفهمونم.

  راستیش خانواده ی من علی الخصوص مادرم با ازدواج من شدیدا مخالفن هستن و میگن باید درستو بخونی و بعد اینکه سرکار رفتی و به ثبات رسیدی میتونی ازدواج کنی .

  مامانم حتی نمیذاره خواستگارام از در خونه بیان تو خونه با اینکه خیلیاشون وضعیتشون عالی بود و تحصیلات دانشگاهی و اصالت خانوادگی خوبی داشتن ولی اصلا راضی نمیشه.

  البته پدرمم تا حدودی مخالفن البته نه به اندازه مادرم. اینو هم بگم که دلیل مخالفت خانوادم برمیگرده به ازدواج نیمه شکست خورده ی خواهرم، وقتی خواهرم ازدواج کرد همسرش اجازه ادامه تحصیل رو به خواهرم نداد ( البته خواهرم هم تمایل زیادی نداشت برخلاف خانوادم و تو سن 18 سالگی ازدواج کرد) و مشکلات دیگه ای با همسرش من باب هم کفو نبودنش به وجود امد که خارج از وقته که بخوام توضیح بدم .

  خلاصه اینکه چششون ترسیده من درکشون میکنم ولی به خدا نمیدونم چیکار کنم با این همه فشار و نگرانی که تو گناه بیفتم نگرانیم .

  اونقدر زیاده که شبا کابوس میبینم و مدتها ذهنم درگیر ازدواجه ولی واقعا راه حلی ندارم هر طوری هم صحبت میکنم با مادرم آب پاکی رو میریزه رو دستم. چند بار خواستم بگم که من نیمتونم حس شهو... رو کنترل کنم ولی واقعا خجالت کشیدم.

  به خدا نمیدونم چیکار کنم تا بتونم آرامشمو به دست میارم . حسرت دوستامو میخورم که برای ازدواج آماده میشن و در حال انتخاب همسر آیندشون هستن چطوری بتونم تا موقع ازدواج خودمو کامل کنترل کنم (بحث خود.... که دو ساله آشنا شدم و سعی میکنم کنترل کنم و خیلی کم مواقعی دیگه به حد .. میرسه خارج از کنترل میشم انجام میدم بعدش واقعا حالم خراب میشه شده 6 ماه نکنم و تلاش برای ترک کنم ولی ذهنم درگیرش بوده و بدتر از درسم عقب افتادم) .

  واقعا موندم خانوادم که قبول نمیکنه سر نمازم کارم شده فقط التماس .....خستم خیلییی اخه مگه نمیشه هم درس خوند هم ازدواج کرد.ممنون میشم راهنماییم کنید من واقعا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

  ازدواج که نمیشه باید تا دکترا صبر کنم پس چطوری خودمو ،ذهنمو کنترل کنم  واقعا درموندم حس میکنم دیگه دارم افسرده میشم........(با گریه)

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۵ نظر
  • تعداد نمایش : ۹۵۹
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۳۹

  خانواده شوهرم دوست ندارن برم خونشون

  سلام

  دوستان من یه مشکلی پیدا کردم که خیلیییی رو اعصابمه ،‌بعضی وقتا اینقدر بابتش حرص می خورم که سر درد می گیرم . 

  خانواده شوهرم خوب هستند و من رابطه خوبی باهاشون دارم خدا رو شکر ،‌اما اونا یه اخلاقی دارن که نمی دونم علتش چیه .

  "اونا دوست ندارن من برم خونشون"

  چند ماه اول بعد از عقدمون شوهرم هفته ای یک روز می گفت مادرم گفته بریم اونجا. منم با کمال میل قبول می کردم.

  اما بعد از یه مدت دیگه نگفت. من خودم وظیفه خودم می دونستم که برم دیدنشون. گفتم شاید اونا توقع دارن من بدون دعوت و برای ادای احترام ، خودم برم که البته حق داشتن.

  این شد که هفته ای یک بار به شوهرم می گفتم مثلا من امشب میام دیدن خانوادت . اوایل می گفت باشه ولی بی میل بود. کم کم هم گفت امشب خانوادم نیستن. امشب خانوادم آمادگی ندارن. امشب کار دارن. امشب وقتش نیس. باشه برای یه فرصت مناسب و بهانه های مختلف دیگه....

  جالب اینجاس بعد از یه مدت خانواده شوهرمو یه جا دیدم بهم کم محلی کردن . من وقتی دیدم اینجوریه خیلی سوختمممممم آتیش گرفتم . خو پسر خودشون غیر مستقیم می گفت نه نیا !

  بالاخره یکبار با شوهرم سر این قضیه و ناراحتی بیش از حدم صحبت کردم. بعد از کلی حرف زدن شوهرم اقرار کرد که من خیلی دوست دارم تو بیای ولی خانوادم نمیگن، من دوست دارم مادرم خودش بگه ما دلمون برای عروسمون تنگ شده یا سراغتو بگیرن و از این حرفا.

  ظاهرا یه جوری هستن که از اول اینطوری راه انداختن که برای رفتن باید دعوت بشیم!!!!

  یعنی منو بدون دعوت خونشون راه نمیدن. چند بار هم به شوهرم گفتم که خیلی ناراحتم. آخه از خانواده خودم خجالت می کشم اونا اگه هر شب هم شوهرم بیاد با روی باز ازش استقبال می کنن ولی خانواده اون چی؟

  منم تصمیم گرفتم دیگه بدون دعوت و خواهش اونا خونشون نرم. ولی توی دلم خیلی می سوزم که چرا با من این رفتارو دارن. آخه من یه عروس خیلی خوبم براشون و هیچی کم ندارم و خودشون ادعا می کنن منو دوست دارن. پس معنی رفتارشون چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟

  لطفا کمکم کنید حداقل اینقدر نسوزم!!!!

  موضوعات مرتبط: مشورت در شوهرداری ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۸ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۱۱۰
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۳۲

  ازدواج با یه پرستار مرد خوبه یا نه؟

  من خواستگاری دارم که از نظر تحصیلات ،خانوادگی ،فرهنگی، سنی و عقایدی بهم میخوریم.

  ایشون بنا به گفته ی مادرشون خوشگل و خوشتیپ اند و دنبال دختری تعریف از خود نباشه خوشگل می گشتند تا دیروز فقط مادرشون اومدند خونمون و منو دیدند این وِیژگی که پسرشون گفته بود رو داشتم و از جانب مادرشون مورد پسند شدم 

  الان شغل اقا پسرشون پرستاره ...

  همه ی ویژگی و معیارای منو این اقا پسر تمام و کمال داره و همون پسریه که میخوام 

  ولی از شغلشون مرددم...

  چرا ؟ چون الان در حال حاضر تو بیمارستان شهر خودمون مشغول کار نیستند و تو یکی از بیمارستان های استانمونن و من اگه با این اقا پسر ازدواج کردم صدرصد منم باید برم تو یه شهره دیگه و در کنار ایشون باشم . مشکل منم اینکه نمیتونم از مامان و بابام در هر شرایطی دور شم ....

  لطفا کمکم کنید دو دلم سر دو راهی گیر کردم؟؟؟

  اصلا ازدواج با یه پرستار خوبه یا نه؟؟

  اگه یه مشاوره ای بهم بدید 

  خیلی ممنون میشم .

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۱ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۵۵۶
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۲۵

  نشانه های ارضای روحی شوهر در رابطه جنسی

  سلام 

  برای ارضای روحی شوهرم باید چکار کنم؟

  اصلا از کجا میشه فهمید مرد ارضای روحی شده؟

  موضوعات مرتبط: مسائل زناشویی خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۸ نظر
  • تعداد نمایش : ۴۰۴۳
  • دوشنبه ۳۱ فروردين ۹۴ - ۲۰:۲۰

  از روزی که پدرم فوت کرده زندگیم جهنم شده

  بچه واقعا بهتون حسودیم میشه. کاش منم مشکلات کوچیک و پیش پا افتاده ای مثل شماها داشتم. کاش مشکلاتم در حد پر مویی و نیاز به ازدواج و .....بود. من ۲۹ سالمه. تا پنج ماه پیش فکر میکردم خیلی خوشبختم.

  یه خانواده گرم و صمیمی داشتم. و خودمم داشتم برای دکتری درس میخوندم. درسته تا بحال هیچ خواستگاری نداشتم ولی خب کلی نقشه جور واجور برای خودم داشتم. اما متاسفانه چهار ماه و نیم پیش بود که پدرم که بشدت بهش وابسته بودم و بطرز عجیبی به هم وابسته بودیم بعد از رفتن به سرکار یهو ایست قلبی کرد و تمام.......

  از اون روز زندگیم جهنم شده . اونم به معنای واقعی. تا دو ماه که تو شوک کامل بودم بعدشم افسردگی حاد. باورتون نمیشه تا بحال سر خاکش نرفتم و هیچ فاتحه ای براش نفرستادم. شاید باورش سخت باشه ولی درست سه ماه بعد فوت پدرم در حالی که افسردگی شدید داشتم اولین خواستگار اونم تو ۲۹ سالگی برام اومد.

  اونم با تمام ویژگیهایی که همیشه ارزوشو داشتم. ولی متاسفانه اصلا حوصله رفت و امد و معاشرت باهاش رو ندارم . تازه ارتباطم با خدا رو هم از دست دادم. حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟! موندم این همه مدت هیچکی نیومد سراغم زد و دقیقا کی برام خواستگار اومد! اخه این چه شانسیه من دارم. ازدواج کردن روحیه میخواد من با این همه افسردگی برم بمیرم . بهتره

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۳۹ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۱۷۴
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۲۰:۰۹

  آیا کوتاه یا بلند بودن مانتو رو تحریک آقایون تاثیر داره؟

  سلام

  من سوالی از پسرا داشتم

  میخواستم بدونم آیا کوتاه یا بلند بودن مانتو رو تحریک آقایون تاثیر داره؟

  یعنی فرقی هست بینه مانتو تا زانو یا مانتو بالا زانو؟ واقعا فرق داره و ممکنه تحریک بشن؟

  اگه بالا زانو باشه و گشاد چی؟

  یه سوال دیگه!

  من کمر باریکم و مانتوهام بیشتریا کمربند دارن، بخاطر همین قشنگتر نشون میده انداممو، یعنی باریکی کمرمو نشون میده، آیا اینم براتون تحریک کنندس؟ یا مهم نیس؟

  ممنون میشم پاسخ بدید

  موضوعات مرتبط: مسائل دختران جوان ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۸۵ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۵۲۲۱
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۲۰:۰۴

  میترسم که در مورد احساس اون اشتباه کرده باشم

  سلام

  تقریبا دو سالی میشه که با یه دختری آشنا شدم که فکر میکنم بهش علاقه مند شدم و احساس میکنم اون هم همین حس رو نسبت به من داره. رابطه مون هم به قول معروف مثل دوست پسر/دوست دختر نیست. ایشون شهرستان هستن و بنده فقط یک بار همراه مادرشون ایشون رو تهران ملاقات کردم.

  حتی تلفنی هم با هم صحبت نمیکنیم، ولی تقریبا هر روز و حداکثر سه چهار روز از طریق SMS از احوال هم با خبر میشیم، به این دلیل گفتم که فکر میکنم اشون هم نسبت به من علاقه مند هست که چون هر اتفاقی که تو خونه و دانشگاه و ... براش میوفته به من هم میگه، از این نظر هست که  فکر میکنم ایشون هم مثل من اون احساس علاقه رو داره

  مشکل بزرگ من اینه که نمیتونم بهش بگم بهش علاقه مند شدم، همین.

  نمیتونم حرفم رو بزنم، از این میترسم که کلا من در مورد اون اشتباه کرده باشم که فکر میکنم اون هم نسبت به من علاقه منده و کلا شاید اون من رو به عنوان یک دوست تصور کرده باشه، برای همین بیشتر میترسم حرفمو بزنم، میترسم جا بخوره

  چی کار کنم؟

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج آقایان ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۷ نظر
  • تعداد نمایش : ۵۱۹
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۲۰:۰۳

  ازدواج با دختری که حدود 20 کیلو کمبود وزن داره

  سلام

  من یه دختر 21 ساله محجبه با قد حدود 170 و وزن 46 هستم.

  یه آدم کشیده ی لاغر.

  همه نوع آزمایشی هم دادم و مشکل جسمی ای نداشتم و بیشتر مربوط به ژنتیک بنده میشه این قضیه.

  بیشتر آقایون لطف  کنن صریحا  و بدون ملاحظه جواب بدن که لاغری به این شکل یه دختر چقدر در انتخابشون تاثیر میذاره و اصولا در روابط جنسی چقدر موثره.

  خواستگاری هایی داشتم که نا موفق بوده.از ربطش به این قضیه مطمئن نیستم البته.

  اگر کسی هم راهی برای اضافه ی وزن داره بسیییییییار ازش ممنون میشم بهم بگه.

  ممنون  از توجه همه .

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۵۵ نظر
  • تعداد نمایش : ۲۱۲۵
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۲۰:۰۰

  میترسم فقط جذب چهره ام شده باشه

  سلام دوستان سوال دارم ازتون ، خواهش خواهش خواهش جواب بدید

  من تقریبا یک سالی هست که با پسری آشنا شدم ( خانواده‌ها در جریانن، 6 ماه تقریبا با خانوادش تعامل داشتم و بعد اجازه خواستن که پسرشون باهام حرف بزنن) ایشون هم دانشگاهیم بود ولی رشته ش فرق میکرد... علاقه شدیدی بهم داره و اینو ثابت کرده و لازم به توضیح نیست چون طولانیه...

  من یه دختر چادری از خانواده مقیدی هستم ایشون ولی یه مقدار کمتر از ما، یعنی مادرشون و خودشون بیشتر مذهبی هستن و خواهر و برادراش نه!

  الان چند باری خواستگاری اومدن و منتظر جواب منن اما یه موضوعی هست که به هیشکی نمیتونم بگم و سختمه که راجع بهش حرف بزنم..

  قرار بود یک بار با آقا پسر حرف بزنیم راجع به ی سری توافقات، توی ماشین نشسته بودیم ایشون علاقه از چشماش موج میزنه ندیدم نگاهی به جایی جز چشمام و صورتم داشته باشه! البته من ندیدم

  ولی اون روز توی ماشین یکدفعه داشت حرف میزد دستشو گذاشت روی دستم، من عین برق گرفته ها شدم همچنین از جام پریدم، تنم یخ کرده بود، نمی دونستم کار درست توی اون شرایط چیه، سریع دستمو از زیر دستش بیرون کشیدم، دستمو گذاشتم روی دستگیره در ماشین که درو باز کنم و برم ولی محکم در و گرفت و مدام خواهش میکرد که به حرفاش گوش بدم ولی من با اصرار پیاده شدم و رفتم سر خیابون ولی اومد سر خیابون وایستاد و هی اصرار کرد که سوار بشم منم چون دیدم شرایط خوب نیست و ممکنه مردم فکر بدی کنن در پشت رو باز کردم و سوار شدم و دیگه جلو ننشستم

  شروع کرد معذرت خواهی که به خدا مدیونی اگر فکر کنی به خاطر هر چیزی غیر از دوست داشتن این کار کردم، گفت نمیدونم چم شده بود یه لحظه مثل علاقه ای که آدم به یه بچه داره که اینقدر شیرینه میخواد بغلش کنه اون حسو پیدا کردم ( مدام داشت سعی میکرد به من بفهمونه که کارش به خاطر حس جنسی نبوده ) هی ازم خواهش میکرد که ببخشمش میگفت دارم میمیرم همش دارم فکر میکنم شما دارید در مورد من چه فکری میکنید از خودم بدم میاد و از این حرفا....

  راستی قبل این ماجرا هم ی بار بهم گفت دلم میخواد لپاتو بکشم، میشه؟ ( خدا میدونه من هیچ وقت غیر رسمی باهاش حرف نزدم ولی اون به شدت ابراز علاقه میکنه ) ولی من گفتم شوخی میکنید؟ گفت نه خیلی دوست دارم محرم باشیم و اینکارو کنم!

  از نظر خانوادم و همه دوستام خیلی پسر سر به زیر و خوبیه، درسته در حدی که من میخوام مذهبی نیست ولی خیلی صاف و سادست خیلی پشتکار داره..

  اما من نمیتونم این دو تا موضوع رو به خانوادم و حتی صمیمی ترین دوستام بگم، همش دارم خودمو میخورم همش توی عذابم، احساس میکنم بهش بی اعتماد شدم...

  ولی میدونم اگر بهش جواب منفی بدم بازم ولم نمیکنه...

  ی چیز دیگه هم هست میترسم فقط جذب چهره ام شده باشه...

  بچه ها خواهش میکنم کمکم کنبد، این نگرانیا داره خلم میکنه، میترسم آدمی که به خاطر علاقه به خوش اجازه این حرفا و کارارو داده بعدا هم ممکنه برای کاراش دلایل و توجیه بیاره

  آقایون نظرشونو بگن، منم مثل خواهرتون خواهش میکنم

  خانوما هم بهم کمک کنید خواهرانه.

  موضوعات مرتبط: مشورت در ازدواج خانم ها ,

 • ۰ موافق ۱ مخالف
 • ۶۴ نظر
  • تعداد نمایش : ۱۶۷۴
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۱۹:۵۷

  از خودم بدم میاد

  سلام دوستان، راستش من اینجا نظر میذارم ولی روم نشد اسممو بگم

  من ی دختر تقریبا 24 ساله هستم، محجبه، وقتی بیرون میرم بیشتر اوقات 2 الی 3 بار اتفاق میفته توی این بیرون رفتنا که خانوما میان شماره منزلمونو بگیرن واسه امر خیر!!

  توی مهمونیا به نظر همه زیبا و تو دل برو هستم و همه نگاهم میکنن...

  توی دانشگاه پسرا از همه مدل تیپ و قیافه (چه آدمایی که خیلی با هم متفاوتن چه آدمایی که تقریبا شبیه هستن از نظر خصوصیات اخلاقی و عقیده) جذبم میشن (البته من اصلا حتی سعی مینم باهاشون حرف نزنم)...

  خیلیا هم توی روم مستقیما میگن خیلی نازی با اینکه یه کمی هم تپلم...

  اما 

  اما

  ی مشکلی هست، من از قیافه خودم متنفرم، عکس میگیرم زشت میفتم، توی آینه نمیتونم خودمو نگاه کنم، معمولا توی صفحه گوشی موبایل خودمو میبینم اونم واسه اینکه روسریم خراب نباشه وقتی میخوام روسری بخرم باید یکی رو با خودم ببرم که نظر بده و مجبور نباشم خودمو توی آینه ببینم، گاهی که چشمم به قیافم میفته تا یک هفته افسره میشم و از خودم بدم میاد، به شدت از عکس گرفتن فرار میکنم و دوست ندارم خودمو ببینم!

  چند باری شده که خانمهایی برای دیدن دوستام اومدن دانشگاه تا واسه پسرشون پسندش کنن ولی بعد چند روز گفتن از من خوششون اومده (منم دیگه اصلا توی اینجور مواقع آفتابی نمیشم)

  فقط ی آینه خیلی کوچولو دارم که خودمو گاهی نگاه میکنم که کل صورتم توش معلوم نیست...توی اون آینه خودمو تقریبا خوب میبینم، فقط توی همون آینه...

  میدونم مشکل دارم، چند باری مشاوره رفتم و کلی مطلب توی نت خوندم آخرش فهمیدم ی مشکل روانیه که بهش میگن "خود زشت پنداری"!

  نمیدونم باید چی کار کنم....

  یه بار توی عروسی وقتی خودمو توی آینه دیدم حالم بد شد و تا آخر مراسم یه گوشه نشسته بودم و بقیه رو نگاه میکردم و همه به نظرم چه قدر زیبا بودن،... بعضی وقتا حس میکنم خل شدم... الان تقریبا 4 سالی هست که این موضوع برام اتفاق افتاده

  خواهش میکنم اگر کسی چیزی میدونه کمکم کنه، خیلی به هم ریختم

  موضوعات مرتبط: مسائل دختران جوان ,

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۴۱ نظر
  • تعداد نمایش : ۲۹۵۲
  • يكشنبه ۳۰ فروردين ۹۴ - ۱۹:۵۳