سلام

من دختری هم هستم که مدت هاست سوالی ذهن مرا به  خود مشغول کرده است! من خود حجاب کامل چادر و... دارم و آرایش نمی کنم، اما هیچ گاه این حجاب را به خاطر اینکه کسی به گناه نیافتد انتخاب نکردم! چون اعتقاد دارم آسیب عدم رعایت حجاب به خود دختر می رسد که خودتان مصادیق آن را می دانید.
و اما....

واقعا مردان به شدت به جسم زن حساس هستند؟

در زمان پیامبر و امام علی (ع)  و...کنیزان حجاب نداشتند!!! و فراوان بودند کنیزانی که از زنان آزاده زیبا تر بودند! که حتی آیه زنا با کنیزان نیز مطرح شده! اما حکم خدا این بود که حجاب را برای کنیزان در نظر نگیرد!! و وظیفه مردان حفظ چشمان خود بوده! هر چه قدر که شهر پر باشد از کنیزان زیبا رو بی حجاب!! پس در این میان اگر مردان گناهی کنند! خود مقصرند!!!

بی حجاب دیدن زنان دلیلی نیست که مردان هر کاری بکنند!!!خدا هم ذره ای به این افراد حق نمی دهد . و کسانی که مسلمان نیستند و حجاب رعایت نمی کنند! آیا مردان هیچ به خود زحمت نمی دهند، که به گناه نافتند؟

یعنی مردان ما جنبه ندارند مثلا برای فرصت مطالعاتی و یا حتی زندگی هم به خارج کشور سفر کنند؟

مردان به چه سبب چنین رفتارهایی دارند؟

بارها در این وبلاگ دیده شده که زنان و مردان ، زنان بی حجاب را به باد ناسزا و... می گیرند! خانم ها آیا زمان امام علی (ع) هم بودید می خواستید کنیزان زیبا رو را به باد ناسزا بگیرید حکم خدا را زیر سوال ببرید؟

آیا هیچ گاه حاضر نمی شوید همسران خود حتی برای پیشرفت علم و شغلی به خارج کشور سفر کنند، که پر از زنان زیبا رو و بی حجاب است!!؟

این مردان تا کی می خواهند اشتباه خود را بر سر این و آن آوار کنند؟

چرا قبول نمی کنیم که خدا حتی زمانی که در قرآن به حجاب اشاره کرد یک بار نگفت حالتان به این مردان بسوزد! فقط فرمودید حجاب بگیر که به تو آسیب نرسد و مردانی بیمار دل هستند و....

چرا جامعه باید به صورتی باشد که مردان ما به خود زحمت ندهند و زنان مدام نگران از راه به در رفتن شوهران و پسران خود باشند؟

پیشاپیش از کسانی که پاسخ می دهند، سپاسگزارم


مرتبط:

زئوس تایپ ها، رابطه عشق و قدرت

روش کسب شناخت قبل از ازدواج

هدف دختران از تمجید، تایید و علاقه به سلبریتی های مرد چیه ؟

شخصیت شناسی انواع مردان

نقش شناخت از خود و طرف مقابل در داشتن یک رابطه موفق

ویژگی های افسردگی در مردان

ویژگی های کاملا مردانه

واکنش مورد علاقه مردان موقع درد و دل کردن

سه سوال در مورد نیاز عاطفی مردان


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (ذات واقعی مردان چگونه است؟) ، (۱۶۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۷۶ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۵ مطلب مشابه) مسائل متفرقه (۷۲۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج