سلام دوستان

من دختری هستم حدود 19 ساله. دانشجو ترم سوم هستم. از ترم پیش با یه پسری که ترم های بالاتر بود آشنا شدم. باید بگم که رشته ی من روانشناسی هستش و این آقا هم هم رشته ای منه منتها در ترم بالاتر.

ایشون سردبیر انجمن روانشناسی در دانشگامون هستن. و منم چون به کارهای مربوط به انجمن علاقه داشتم شمارمو به یکی از اعضای دختر اون انجمن دادم تا منو در جلسات شرکت بده.

این آقا با این که از من چند ترم بالاتره اما ترم گذشته یه کلاس و با هم مشترک بودیم. به گفته ی خودشون از همون اول از من خوشش اومده بود و شماره ی منو از اون دختر گرفت و چندین بار به بهانه های مختلف باهام تماس گرفت و سر آخر بهم گفت که به من علاقه مند هستش و میخواد باهام بیشتر آشنا بشه و از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون منم چون بهش علاقه داشتم درخواست شو قبول کردم.

ولی در این جا مشکلی وجود داره. من اینارو گفتم تا بهتون بگم که این آقا خودش خیلی مشتاق آشنایی با من بود و به اصطلاح اون دنبال من اومد. اما الان با هم خیلی مشکل داریم. و تو رابط مون خیلی چیزا پیش اومده که ناراحتم میکنه.

ببینید بعد از آشناییمون فقط تا چند وقت ایشون بهم زنگ میزد و حالمو میپرسید و اس میداد بعد یه مدت به بهانه ی سرکار بودن و سر شلوغ بودن تلفن زدناشو اس دادناشو قطع کرد.

البته باید بگم ایشون علاوه بر درس خوندن سرکار هم میرن. اما اوایل دوستیمون همیشه وقتی از سرکار میومد زنگ میزد یا لاقل پیامک میداد اما بعد یه مدت همه ی اینا فراموش شد.

این من بودم که بهش اس میدادم حالشو میپرسیدم زنگ میزدم. تا من زنگ نمیزدم اس نمیدادم اونم هیچ کاری نمیکرد حتی چندیدن بار در طول روز بهش زنگ نزدم تا ببینم اون باهام تماس میگره حالمو یپرسه ولی انگار نه انگار.

وقتی هم بهش گله میکردم میگفت شارژ ندارم. میگفت من زیاد شارژ تو گوشیم نمیریزم و با دوستامم از راه تلگرام رابطه دارم. همه ی اینارو گفت و منم باورم میشد اما بازم دچار شک میشدم.

چون من خیلی جاه خوندم از خیلیا پرسیدم و بهم گفتن پسری که دختری رو دوست داشته باشه اون قد زود به زود دلتنگش میشه که حتی اگه نتونه در روز مدام باهاش در تماس باشه آخر شب بالاخره یه جوری از گوشی کس دیگه ای هم که شده به دختر پیام میده و حال و احوال میکنه.

ولی این آقا اصلا عین خیالش نبود البته بگم وقتی هم که من بهش زنگ میزدم رفتارش باهام کاملا خوب بود. اما خودش به هیچ عنوان پیش قدم نمیشد و خبری نمیگرفت انگار که من دنبالش اومده بودم و بهش پیشنهاد دادم.

بعد یه مدت گفتم با خودم بذار چن روز ازش خبر نگیرم ببینم چی کار میکنه. شاید باورتون نشه اما بعد دو روز که ازش خبر نگرفتم فقط یه بار بهم زنگ زد و دیگه هیچ وقت باهام تماس نگرفت.

این حرکتش به من فهموند که واقعا منو نمیخواست و بعد دیگه به مدت دو ماه با هم رابطه نداشتیم. اما از اون جایی که تولدمو میدونست تو اون دو ماه که رابطمون قطع بود روز تولدم اس داد و تولدم رو تبریک گفت ولی من از روی عصبانیت جواب ندادم.

تا این که از دوباره کلاسا شروع شد و تو دانشگاه دیدمش. وسوسه شدم بهش اس بدم و حرفای دلمو بگم و ازش بپرسم اگه واقعا منو دوست نداشت و براش بی اهمیت بودم چرا پاپیش گذاشت اس دادم و اونم با این حرف که من یه بار بهت زنگ زدم و چون تو دیگه زنگ نزدی و من فک کردم مزاحمتم و واقعا دوست دارم خودشو توجیه کرد و منم گفتم شاید راست بگه طفلک و رابطمونو سر گرفتیم.

حالا از آشتیمون حدود سه هفته ای میگذره اما از دوباره همون رفتارای قدیمیشو داره بلکه بدتر. نه تنها خودش خبر نمیگیره بلکه من یه هفته ست دارم هر روز زنگ میزنم جوابمو نمیده.

چند روز پیشم تو تلگرام عضو شدم و دلیل کاراشو پرسیدم گفت تلفناتو جواب نمیدم چون سرم شلوغه و پیش خونوادمم. آخه دوستان خودتون قضاوت کنین مگه میشه یه آدم در طول یه هفته حتی یه دقیقه هم وقت خالی نداشته باشه و همیشه یا سرش شلوغ باشه یا کسی پیشش؟!

حالا میگیم اینو راست میگه اما حتی حالا که من تو تلگرام هستم و هر روز شاهد آنلاین شدنشم میبینم بهم حتی یه پی ام هم تو تلگرام نمیده و فقط من چند باری دادم و اونم جواب داد.

و همش میگه سرم شلوغه بخدا من نمیتونم باور کنم.حس میکنم دوستم نداره و داره منو سر میدوونه من واقعا دوسش دارم و از این بی توجهیش دارم زجر میکشم .

بهشم میگم دوستم نداری میگه اشتباه میکنی دوستت دارم.بخدا خسته شدم. فکرم این چن روزه مشغوله.

خواهش میکنم با نظراتتون کمی راهنماییم کنین و منو از این سرگردونی نجات بدین.


مرتبط با عشق یک طرفه :

نمی دونم چطور به پسر مورد علاقم بفهمونم که عاشقشم

فقط می خوام بدونه که عاشقش هستم، می دونم بهش نمیرسم

چرا عاشق یه نفر شدم که میدونستم هم کفو من نیست

به صورت یک طرفه عاشق پسرهای جذاب میشم اما ...

به صورت یک طرفه عاشق یه مدل شدم

اگه قرار نبود بهش برسم، پس چرا عاشقش شدم؟

خیلی سخته آدم عاشق کسی باشه و نتونه اقدامی بکنه

عاشق یکی از زن های بازیگر سینمای ایران شدم


مرتبط با شکست عشقی:

تصمیم دارم تا وقتی کسی ازم خاستگاری نکرده بهش حسی نداشته باشم

به پای عشقی که فکر میکردم درسته همه خواستگارهام رو رد کردم

چرا خدا منو به پسر مورد علاقم نرسوند ؟

عاشق پسر داییم شدم ولی اون بی توجهی می کنه

عشق یه طرفه سخته واسه دختر ...

پسر مورد علاقم منو خواهر خطاب کرد

انگاری فقط اومده بود تا دلِ منو ببره

شکست عشقی برای خانم ها سخت تره

چطور بعد از شکست عشقی و عاطفی خودم رو جمع و جور کنم؟

کمک به فراموشی شکست عشقی یه دختر


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۷۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
روابط اجتماعی دختران (۲۴۳ مطلب مشابه) شناخت قبل از ازدواج (۱۳۳ مطلب مشابه) نوع رفتار در دانشگاه (۱۲۰ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج