سلام
راستش من یه دختر 23 ساله هستم که تا حالا مشکلای خاص خودم رو داشتم  پدر و مادرم مدام تقریبا میشه گفت هر 20 روز یک بار یه دعوای درست و حسابی با هم داشتن اون موقع من تنها تو خونه بودم و برادر و خواهرم دانشجو بودن  البته از اول زندگیشون دعوا داشتن که برادر و خواهرم  هم شاهد این دعواها بودن اما وقتی اونا رفتن من تنها موندم .

تا اینکه این دعواها کم کم خانوادگی شد  راستش برادرم یه کم بعد دانشگاه عوض شده بود در عین اینکه خیلی من  رو دوست داشت ، اما گاهی اوقات میدیدم داره با کاراش اذیتم میکنه
 منم خیلی آروم و درونگرا بودم بعد یه مدت از ترس اینکه علاوه بر دعوای مامان و بابام با هم بعضی از رفتارای برادرم با من ، و یا اینکه اونم یه پای دعوای مامان و بابام میشد افسردگی گرفتم همه وجودم ترس شده بود و اینکه دعواهاشون خیلی بد شده بود و حرمت رو کاملا از بین بردن خواهرم هم که ازدواج کرده شهر دیگست خیلی با هم در ارتباط نیستیم و من همه چیز رو بهش نمیگم خلاصه تا مرز دیوونگی با دعواها و حرمت شکنیهاشون رفتم اما هر چی سعی کردم روی رفتار من تاثیر نذاره اما نشد .

راستش عصبی شدم و زود از کوره در میرم  مثلا مامانم حرف غیر منطقی میزنه زود عصبانی میشم و جواب میدم زود هم عذاب وجدان میگیرم ولی دیگه معذرت خواهی نمیکنم بیشتر خودخوری میکنم ؟

مادرم میترسه من برم دانشگاه شهر دیگه و پدرم دنبال من بیاد و زندگیشون از هم بپاشه منم به مامانم گفتم واسم سخته که هر هفته برم و بیام ،مامانم هم قبول کرد و حرفی نداشت اما خودم فکر میکنم نکنه واقعا با رفتن من زندگیشون از هم بپاشه از این که راحت به مامانم گفتم من نمی خوام رفت و امد کنم میخوام خوابگاه بگیرم اعصابم خیلی داغونه همش عذاب وحدان دارم به نظر شما کار بدی کردم چه کار کنم؟؟
در ضمن ارشد رشتم رو شهر ما نداره و مجبورم برم یه شهر دیگه.
دوستان هر کسی که قابل بدونه از نظرش استفاده می کنم  ممنون .


بیشتر بخوانید ...

چی کار کنم دعواهای پدر و مادرم تموم بشه؟

چطوری جلوی طلاق پدر و مادرم رو بگیرم ؟

والدینم 50 رو رد کردن ولی هنوز با هم دعوا دارن


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج