سلام دوستان

چند وقت پیش پستی گذاشته بودم که عنوانش این بود ادامه تحصیل یا حضور در تیم ملی که من با توجه به شرایطم الان هم در تیم ملی هستم هم درسم رو ادامه میدم.

اما بیش تر وقتم در اردو های تیم ملی میگذره اما مشکل من پدر مادرم هستن از وقتی رفتم تیم مامانم به سر من و بابام غر میزنه که اگه نرفت المپیک چی اگه آخرش چیزی تو این ورزش عایدش نشد اگه  حق بچمو خوردن یه آبم روش چی ؟ اگه آخرش چیزی نشد چی و هم روحیه ی من رو خراب میکنه هم میونش الان با بابام شکر آب شده .

چند وقته با هم قهرن اصلا جدا از  هم می خوابن و همین طور شرایط روحی من رو هم به هم میزنن به خدا منی که از شش صبح تا هشت شب یه بند در اردو تیم ملی هستم وقتی هم که میرسم خونه باید دعواهای مامان بابامو تحمل کنم .

دیگه دارم می برم شب ها با این که خیلی خوابم میاد اصلا خوابم نمیبره یه بند فکر میکنم این ها نتایج تصمیم منه و تصمیم اشتباهی گرفتم از طرفی حرف های مامانم هم توی دلم رو خالی میکنه و باعث میشه استرس بگیرم کمکم کنید بگید چی کار کنم این دعوا هاشون تموم شن؟


بیشتر بخوانید ...

پدر و مادرم هر 20 روز یک بار یه دعوای درست و حسابی می کنند

چطوری جلوی طلاق پدر و مادرم رو بگیرم ؟

والدینم 50 رو رد کردن ولی هنوز با هم دعوا دارن


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج