با سلام خدمت همه دوستان عزیز

خود من یک پسرم و حس و میل مردان و پسران نسبت به جنس مخالف رو کاملا ازش آگاهی دارم و درک میکنم . اما چیزی که میخوام بدونم اینه که آیا زنان و دختران هم نسبت به جنس مخالف میل جنسی و عاطفی دارند ؟

در اینجا دو جواب رو میشه فرض کرد ، آری یا خیر

اگه دخترها و زنان هم نسبت به جنس مخالف میل و گرایش دارند این سوال پیش میاد که پس چرا در اماکن عمومی و کلا در جامعه به مردان و پسران نگاه نمیکنن همان طور که پسرها به دخترها نگاه میکنن و چرا زنان و دختران با بی اعتنایی از کنار مردان عبور میکنند و توجهی به آنان نشان نمی دهند؟!

و اگه جواب اینه که دخترها و زن ها نسبت به پسرها و مردان میل و حسی ندارن باز این سوال پیش میاد که چرا بعضی از زنان و دختران با جنس مخالف رابطه برقرار میکنند ؟!

قشر و افراد خاصی از جنس مونث مد نظر نیست و در اینجا منظور همه دختران و زنان در رابطه با امیال غریزی و طبیعی و بالقوه ملاک هست . یعنی مثلا اگه بگیم بعضی از دخترها به خاطر اعتقادات شون ارتباطی با جنس مخالف برقرار نمیکنن ، این مطلب بحث دیگری است و هدف بررسی حالت غریزی و فیزیولوژی جنس مونث هست .

با تشکر


کاربران خانواده برتر در مورد پست (آیا خانم ها نسبت به آقایان میل جنسی و عاطفی دارند ؟) ، (۹۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۲۵ مطلب مرتبط)
اطلاعات عمومی جنسی (دارای ۶ مطلب مرتبط)