با سلام خدمت همه دوستان عزیز

خود من یک پسرم و حس و میل مردان و پسران نسبت به جنس مخالف رو کاملا ازش آگاهی دارم و درک میکنم . اما چیزی که میخوام بدونم اینه که آیا زنان و دختران هم نسبت به جنس مخالف میل جنسی و عاطفی دارند ؟

در اینجا دو جواب رو میشه فرض کرد ، آری یا خیر

اگه دخترها و زنان هم نسبت به جنس مخالف میل و گرایش دارند این سوال پیش میاد که پس چرا در اماکن عمومی و کلا در جامعه به مردان و پسران نگاه نمیکنن همان طور که پسرها به دخترها نگاه میکنن و چرا زنان و دختران با بی اعتنایی از کنار مردان عبور میکنند و توجهی به آنان نشان نمی دهند؟!

و اگه جواب اینه که دخترها و زن ها نسبت به پسرها و مردان میل و حسی ندارن باز این سوال پیش میاد که چرا بعضی از زنان و دختران با جنس مخالف رابطه برقرار میکنند ؟!

قشر و افراد خاصی از جنس مونث مد نظر نیست و در اینجا منظور همه دختران و زنان در رابطه با امیال غریزی و طبیعی و بالقوه ملاک هست . یعنی مثلا اگه بگیم بعضی از دخترها به خاطر اعتقادات شون ارتباطی با جنس مخالف برقرار نمیکنن ، این مطلب بحث دیگری است و هدف بررسی حالت غریزی و فیزیولوژی جنس مونث هست .

با تشکر


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (آیا خانم ها نسبت به آقایان میل جنسی و عاطفی دارند ؟) ، (۱۰۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۵۹ مطلب مشابه) اطلاعات عمومی جنسی (۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق