سلام

یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی وقته درگیرشم، نمیدونم چیکار کنم ؟ گفتم از شماها کمک بگیرم..

راستش من عاشق یه دختری شده بوذم، ازش شناخت نسبی داشتم نمیگم تمام و کمال میشناختم، فقط میدونم عاشقش شدم ( فرقش هم اونقدر مشهود بود که میدونستم از روی هوس و این چیز ها نیست) یهویی همه چیز عوض شد برام، خواب نداشتم غذا نمیخوردم، یه حالتی که هیچ وقت تجربه ش نکرده بودم، سنمم 21 بود .

اشتباهی که کردم اوایل رابطه بهش نگفتم حسم رو و گذاشتم 2 ماه بگذره و بعد گفتم. تو این 2 ماه هم اون قدر تو ذهنم بهش فکر کردم که ازش بت ساختم و متاسفانه بهش گفتم، متاسفانه اون هم بعد از یه کم ناز کردن قبول کرد.

برای این میگم متاسفانه که فهمیدم ، دختری که عاشقش شده بودم از اون دسته از آدم هایی که تو رابطه هاشون مرزی قائل نیست و پابند به هیچ قانونی نیست. قبل از من  رابطه های احساسیه زیادی رو تجربه کرده و از اون جایی که عشق من خیلی زیاد بود بهش، بعد فهمیدن این موضوع بهم ریختم و عشقم به نفرت تبدیل شد و چند وقتیه بر خلاف عشقی که هنوزم بهش دارم کات کردم ولی اون هنوز تموم نکرده و نمیخواد این رابطه رو تموم کنه ...

من ولی  نمیدونم چرا با اینکه عاشقشم نمیتونم قبولش کنم و حس میکنم دارم با یک هرزه وارد رابطه میشم . 

به نظرتون چکار کنم ؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (حس میکنم دارم با یک هرزه وارد رابطه میشم) ، (۲۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۲۵ مطلب مرتبط)
مشورت در ازدواج آقایان (دارای ۱۶۲۵ مطلب مرتبط)
جواب رد به دختر (دارای ۱۷ مطلب مرتبط)