سلام

دوستان اخیرا شبکه دو سیما داره سریالی به نام بچه مهندس دو رو پخش میکنه که در ادامه ی سری قبلی این مجموعه هست ، اما موردی که توی این سریال و داستانش وجود داره اینه که توی این سریال یه بچه ی پنج ساله عاشق یه بچه ی دو سه ساله میشه ، و از اون بدتر هم اینی که تا شانزده سالگی به فکر اون هست و توی شانزده سالگی براش گردنبند میخره و میخواد خواستگاری کنه !

بعد نامادری دختر اون ها رو می بره پارک تا با هم صحبت کنن و بعدم دختره شرط ازدواج میذاره واسه پسره ، بعد هم میرن شهربازی خوش و خرم بازی میکنن . 

و حالا این سریال رو تعداد زیادی از بچه ها و دختر و پسرهای کوچیک می بینن ، و سکانکس هایی که از جواد و مژگان (شخصیت های اصلی فیلم) نشون میده که واقعا من تعجب کردم که آیا واقعا این ها رو دارن نشون میدن یا شوخیه ؟

یعنی اون ها نمی دونن که ما توی خونه کنار بچه های ده دوازده ساله میشینیم این سریال رو می بینیم ؟ یا اینکه واقعا هدفی دارن ؟

در واقع ممکنه بچه ها از این سریال الگوبرداری کنن و چیزهایی رو یاد بگیرن که اصلا مناسب سن شون نیست. امکان ازدواج هم که وجود نداره پس میرن دنبال راه های نامناسب مثل دوستی با جنس مخالف . 

نکته جالب تر اینکه وقتی میری داخل پیج اینستاگرامی این سریال می بینی که اکثر کسانی که از این سریال تعریف کردن و گفتن عالیه بچه سال هستن . 

میدونم که بعضی از بچه ها خودشون درگیر این جور ارتباطات غلط هستن ، ولی خیلی هاشونم هستن که خودشون رو از این ارتباطات حفظ کردن و پاک نگه داشتن ، از طرفی هم نشون دادن این چیزها باعث میشه قبح دوستی و ارتباط تو سن پایین بریزه . 

با همین فرمون اگه جلو بریم کم کم باید جلوی هم بازی شدن پسربچه ها و دختربچه ها رو از پنج سالگی بگیریم که عاشق نشن ، چون میدونم تعدادی از خواننده های وبلاگ سن شون پایینه بعضی چیزها رو زیاد باز نکردم، واقعا کار به کجا رسیده که تلویزیون خودمون از ماهواره هم بدتر شده ، و برام جای تعجبه که چه جوری اجازه پخش این فیلم رو در تلویزیون دادن ، بنظرم باید روی شبکه های صدا و سیما رمز بذاریم تا بچه ها نتونن ببینن یا حداقل کنار بچه ها این سریال رو نبینیم .

"مستر سلام"


مرتبط:

این کارتون امروز از شبکه پویا پخش شد

چرا فیلم سازان ما در ساخت فیلم و سریال تاریخی ضعیف عمل می کنن؟

خشونت در فیلم های سینما چقدر بر ما تاثیر گذار است؟

می خوام فیلمنامه نویس بشم

چطور به صورت حرفه ای فیلم بردار شوم ؟

چه طوری فیلم ببینم و ازش تاثیر نگیرم؟

کی قراره من از فیلم های ایرانی درس زندگی بیاموزم؟

زندگی شما چقدر شبیه فیلم و سریال های ایرانیه ؟

کسی فیلم محمد رسول الله رو دیده ؟

دلیل اینکه فیلم های ایرانی ضعیف هستند چیه ؟

تولید فیلم و سریال برای ترغیب جوانان به ازدواج

قشنگترین و بهترین فیلم ایرانى که دیدید چیه؟

نظر شما درباره سریال پدر که از شبکه ۲ پخش شد چیه ؟

چرا یک سریال درباره شفا یافتگان طب اسلامی ساخته نمیشه ؟

سوال از دختران شبیه لیلا در سریال پدر

کاری که ملکا در سریال ماه و پلنگ کرد حماقت بود نه بخشش

با شخصیتی مثل "مهدی" سریال "همه چیز آنجاست" ، ازدواج می کنید ؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
تربیت رفتاری پسران (۱۰۹ مطلب مشابه) تربیت رفتاری دختران (۹۷ مطلب مشابه) فرهنگ سازی (۷۵ مطلب مشابه) مسائل والدین (۵۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج