سلام

من دختری ۳۰ ساله هستم که در شرکتی کار میکنم که مدیر ۵۵ ساله و متاهلی داره . ایشون از حدود یک یا دو ماه بعد همیشه از من پیش کارمندای دیگه حالا کم یا زیاد طرفداری و تعریف میکردن (قابل ذکر هست که من به شدت در انجام دادن کارم دقت دارم و همه میگن تو کارت رو بدون نقص انجام میدی) ولی نه خیلی زیاد. این نوع توجه و احترام رو تقریبا بیشتر کارمندان متوجه بودن و میگفتن آقای... بهت خیلی احترام میذاره و برات ارزش قائله .

تا اینکه چند ماهی بود نگاه های ( به قولی عامیانه ) یواشکی ایشون رو نسبت به خودم میدیدم که ببخشید زل میزنن به من و وقتی من متوجه میشم روشون رو برمیگردونن و خیلی رفتار های محبت آمیز دیگه. تا اینکه یک روز  به دلیل اینکه من رو ناراحت کرده بودن و من خیلی ناراحت بودم من رو صدا کردن و گفتن حس من داره بهت بیشتر از محبت یه کارمند و مدیر میشه و ... . و من گفتم اینجوری نمیتونم کار کنم چون به زندگی شخصی تون دوست ندارم لطمه ای وارد بشه .ایشون هم گفتن این حس ممکنه نسبت  به آقای فلانی هم داشته باشم چرا باید آسیبی به زندگیم بزنه. 

مدیر من به شدت داره باهام صمیمی میشه و من میترسم . البته ایشون با همکارای خانم دیگه شون هم در گذشته شنیدم از این روابط داشتن و آنها رو به خودشون جذب کردن ولی من از آنجایی که چادری هستم و به شدت بدم میاد با نامحرم در ارتباط غیر متعارف باشم تصمیم دارم به زودی از شرکت بیام بیرون.

این شرح قضیه بود .لطفا دوستان خانواده برتری کمکم کنید.


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل زنان شاغل (۱۴ مطلب)
روابط اجتماعی دختران (۱۳۹ مطلب)
خودسازی در دختران (۳۴۳ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (مدیرم به شدت داره باهام صمیمی میشه و من میترسم) ، (۹۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓