سلام و وقت بخیر

حدود دو ماه هست که با دختری با اطلاع خانواده ها ، در قالب جلساتی مشابه خواستگاری اما در فضای باز آشنا شدم ، برای من ، این مهم بود که جلسات رسمی دنبال بشه ، در هر جلسه درباره یک موضوع با انتخاب خودم یا ایشون حرف می زدیم ، مثلا در جلسه سوم درباره تعهد صحبت کردیم و غیره ، تا اینکه در یکی از جلسات ( هفته ای ۲ جلسه برگزار میشد ) به اختلاف نظر با ایشون بر خوردم، به روی خودم نیاوردم چون نظر هر کس برای خودش محترمه و من نمیخوام یکی رو تغییر بدم .

بعد از اون خواستم به نوعی به ادامه آشناییم با ایشون پایان بدم ولی هر بار زبونم قفل میشد چون مطمئنم به من علاقه پیدا کرده ، اما متاسفانه متاسفانه من فرد کمالگرایی هستم که اگه یکی از معیار های مد نظرم رو در طرف نبینم ، از چشمم میفته ، الان هم خانواده دختر خانم هم خانواده من تا حدودی گمان میکنند من نظرم مثبته ؛ در حالی که اینطور نیست و من جلسه آخر رو هم به بهانه ای کنسل کردم .

حالا هم میخوام تا روز شنبه بهشون جواب بدم و براشون آرزوی خوشبختی کنم اما می ترسم که دلشون بشکنه ، لطفا از تجربیات خودتون در این مواقع به ما هم بگید .


بیشتر بخوانید ...

چطوری یک دختر رو محترمانه از سر خود باز کنم ؟

یه خواستگار چطور باید بگه نپسندیدم که شما ناراحت نشید ؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۵۵) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۵۰۹ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۵۸ مطلب مشابه) جواب رد به دختر (۲۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج