سلام دوستان وقت بخیر
ببخشید یه سوال داشتم که ممنون میشم مخصوصا اقا پسرا بهش جواب بدن و کمک کنن.
با آقا پسری دوست و آشنا هستم که هیچ ایرادی از جمله اعتقادی و اخلاقی و کاری و روابط با نامحرمان  نمیتونم ازش بگیرم یعنی به جرات میگم من اولین دختر توی زندگیش هستم. من تا قبل از ایشون با پسری دوست و آشنا نبودم و کلا پسرا و خصوصیات اخلاقیشون برای جدید و عجیبه.
این اقا یه خصوصیت اخلاقی داره که من از دیدگاه یه دختر نمیتونن درکش کنم و نیاز به کمک شما دارم. ما دخترا وقتی ناراحت یا غمگین و عصبانی هستیم با حرف زدن و گریه خودمون رو آروم میکنیم. ولی این اقا پسر اوقاتی که خسته هست یا نارحته یا ذهنش درگیر مساله و مشکلیه ، به هیچ عنوان حرف نمیزنه و تا چند روز توی لاک خودشه. به هیچ عنوان دعوا نمیکنه یعنی اصلا اهلش نیست .ولی خیلی سرد میشه و بی توجهی میکنه.
سوال من اینه که این رفتار توی پسرا طبیعیه؟ و این که من چه جور کمکی میتونم توی این شرایط بهش بکنم و اصلا رفتار درست توی این شرایطش چیه؟ اون توی ناراحتی و عصبانیت من بهم کمک میکنه ولی من نمیدونم چه جوری باید بهش کمک بکنم.
خیلی ممنون میشم کمکم کنین


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۲۰۸ مطلب)
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۳۹۴ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (یه پسر وقتی ناراحته، چطور باید آرومش کرد ؟) ، (۲۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓