سلام به همه

من خواستگاری دارم که به طور سنتی و از طریق واسطه با هم آشنا شدیم. تا اینجای آشنایی در کل انسان خوبی هستن و من در کل تصمیم گرفتم که حتما با ایشون ازدواج کنم چون هم ایشون خوبن و هم من دیگه از رد کردن خواستگار خسته شدم و میخواهم دیگه ازدواج کنم.

راستش ایشون از همون جلسه اول که منو دیدن خیلی از من خوششون آمد و هر روز ازم تعریف میکنند و اینکه من اولین کسی هستم که ایشون باهاش آشنا میشن چون قبلا شرایط ازدواج نداشتن، راستش خودشون میگن الان هم ندارن یعنی اینو از همان اوایل آشنایی میگن که به دلیل یه مشکل شخصی فعلا شرایطشون جور نیست حتی وقتی واسطه مطرح کرده بودن ایشون دو دل بودن که قبول کنند یا نه ولی فکر کردن که آشنایی طول میکشه و تا اون وقت مشکل ایشون حل میشه .

وقتی بعد از مدتی من ازشون پرسیدم فکر میکنید آینده رابطمون چی میشه گفتن نمیدانند و شرایط ازدواج را ندارن و من خیلی ناراحت شدم گفتم اگه نداشتین برا چی وقت من و احساس من را درگیر خودتون کردید ؟ این حرف من ایشون را خیلی ناراحت کرد چون ایشون کلا به حق الناس خیلی اهمیت میدن گفتن  معذرت میخواهن و نمیخوان بیشتر از این وقت منو بگیرن و خواستن که قطع رابطه کنند ولی من قبول نکردم و سعی کردم رابطه را ادامه بدهم چون واقعا میخواهم باهاشون ازدواج کنم و گفتم مسئولیت از این به بعدش پای خودم که ایشون قبول کردن.

حالا از آن روز رابطه ما یک طرفه شده و اگر من زنگ نزنم ایشون تماس نمیگیرن دلیلش را هم میگن از خدا میترسن که احساس دختری را درگیر کنند وقتی که شرایطشون هنوز مهیا نیست.

من سوالم از عزیزان این است من به نظرتون چطور رفتار کنم که ایشون تا حل شدن مشکلشون که شاید حدود چند ماهی طول بکشه احساسشون را نسبت به من از دست ندهند و ما بتونیم ازدواج کنیم.

آیا من همچنان بطور یک طرفه هر روز زنگ بزنم یا نه کمتر بزنم یا اصلا تا وقتی که مشکلشون حل نشده زنگ نزنم؟ ما تا امروز هفته ای هم یک بار هم را بیرون از خانه میدیدیم اینها را چکار کنم ادامه بدهم یا کنسل کنم. در کل چطور روابط را مدیریت کنم که علاقه ایشون از بین نره.

بالاخره ایشون که عاشق من نیستن میگن کیس خوبی برا ازدواج هستم و همچنین علاقه دارن ولی عاشقم نیستن .من هم فکر میکنم از دل برود هر آنکه از دیده برفت.

لطفا قضاوت نکنید و به حاشیه هم نرید چون واقعا شرایط من را نمیدانید من واقعا میخواهم با ایشون ازدواج کنم فقط در مورد سوالم راهنمایی کنید.

ممنون از همه عزیزان


موضوعات مرتبط :
مسائل دختران جوان جذب خواستگار دلخواه رفتارشناسی پسران برای ازدواج