سلام

من به عنوان یه مجرد سوالم در مورد زن ذلیلی و مرد سالاریه. آیا اساسا این چیزا در این دوره و زمونه هم وجود داره و یا نه، زن و مرد تقریبا به صورت مساوی در شئون زندگی نقش دارن؟

اگر همچین چیزایی وجود داره، چه طور و با چه ملاکی میشه همسر را (چه زن و چه مرد) انتخاب کرد که دچار این بازی ها نشیم؟

قسمت بعدی سوال من در مورد این هست که آیا این مسائل بر روی مسائل جنسی هم اثر میگذاره؟

و سوال دیگه اینکه آیا درسته که برخی مردها و یا زن ها دوست دارن شخصیت غالب و یا مغلوب (به صورت معنی داری) باشن و از این کار لذت میبرند؟

اینکه برخی از مردها دوست دارن پای همسرشون را ببوسن و بلیسن و برخی زن ها دوست دارند و یا ندارند! آیا از همین موضوع نشات میگیره؟

این سوالات چند وقته که فکرم را درگیر کرده و با دیدن این سوال (http://khbartar.blog.ir/post/3180) موضوع برام چدی تر شد. ممنون میشم کمک کنید.


مرتبط:

چرا آدم ها سعی میکنن مشکلات رو جنسیتی مطرح کنن؟

مردسالار بی احساس

چند سوال در رابطه با رفتار "مرد سالارانه "

چطور باید با مرد ستیزی بعضی از خانم ها رفتار کرد ؟

چطور میشه با یه زن مرد ستیر زندگی کرد ؟

نحوه رفتار در یه جمع ضد زن چه طور باید باشه ؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۸) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۶۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج