سلام  ذوستان

 دختری هستم 25 ساله که 2 سال از ازدواجم میگذره. سوالم در مورد اندامم است . راستش نمی دونم چطور بگم  واقعا شرمنده دوستان ببخشید من معذرت میخوام ....قدم 167 است و وزنم 71 کیلو  کمر باریک و اصلا شکم ندارم  منتها پایین تنه ام مقداری بزرگه و دوباره از ران به پایین کاملا خوبه .

همسرم واقعا اندامم رو دوس داره اما دوستان و فامیل و گاها هم دانشگاهیام (تحصیلات تکمیلی) بهم میگن باسنت بزرگه و زشته و این حرفا الان واقعا ناراحتم یه مدته کلا بهم ریختم اعصابم داغون شده. 

هنوز بعد 2 سال از ازدواج و 3 سال از آشنایی با همسرم می گذرد به خاطر اندام و نوع پوشش و قیافه مزاحم هایی دارم . به نظرتون لاغر کنم ؟ ورزش خاصی هست برای کوچک کردن باسن؟

ممنون میشم کمک کنید.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (به خاطر اندام ، نوع پوشش و قیافه ام مزاحم هایی دارم) ، (۳۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج