سلام به همه دوستان عزیز

22 سالمه ، مدت چند سال با نامزدم زیر نظر خانواده ها یه ارتباط محدود داشتم ، چون ما بشدت رو رابطه پافشاری کردیم و هم رو دوست داشتیم و منتظر درست شدن کار و سربازی موندیم و بالاخره یه ماه پیش اوضاع درس شد و  عشق مون ثمر گرفت و عقد کردیم.

خدا رو شکر نامزدم از هر لحاظی پسر فوق العاده اییه و تو این چند سال به این موصوع ایمان آوردم، اما این سال آخر مشکلات زیادی پیش اومد که مقصر اطرافیان بودن که باعث شد ما یه کم از هم دلخور و دور شیم و حتی تا پای تموم کردن رابطه هم البته از طرف من رفتیم که به اصرار ایشون و عشق خودم برگشتم و این دوره زمانی خواستگارای زیادی داشتم که توی اون اوضاع خراب ذهنم رو به هم ریخته کرد.

بعد این جریان سریعا عقد کردیم، بعد عقد همه چی خوب شد و اون دلخوری ها رفع شد، رابطه مون شکل درستی گرفت و همه هم میگن که نامزدم واقعا پسر خوب و معقولیه و خدا رو شکر میکنم اما نمیدونم چرا اگه تاثیر اون موضوعات اخیر یا آدم های اطرافم و خواستگارهای که داشتم یا شکی که میگن همه کسانی که تازه ازدواج میکنن دارن.

حس میکنم خیلی زود ازدواج کردم و گاها پشیمون میشم و حسرت میخورم که مجردی نکردم. به نطر شما چیکار کنم این حس رفع شه و اینکه لطف کنین تجربیات تون رو بگین و اینکه این حس به مرور رفع میشه؟ چون من زندگیم و و همسرم و دوست دارم و اینم میدونم هیچکس نمیتونست جای همسرم رو برام بگیره .

ما از سن پایین با هم بودیم و خیلی برای این رابطه سختی کشیدیم و صبوری کردیم و نفر اول زندگی هم بودیم اما نمیفهمم دلیل این شک و تردیدها چیه و این خیلی آزارم میده. 

پیشاپیش ممنون از نظرات تون


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل رفتاری دوران عقد (۴۵۶ مطلب مشابه) روابط عاطفی در دوران عقد (۶۶ مطلب مشابه) ازدواج در سن پایین (۱۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج