سلام دوستان

یه سوالی داشتم میخواستم با شما در میون بگذارم و نظرات و عقایدتون رو بدونم.

چند وقت پیش با دوستام داشتیم حرف میزدیم که یکی شون پرسید که اگه به کشورهای خارجی برید پوشش تون چه جوریه؟ که خب هر کسی نظرش رو گفت و یکی از دوستانم که چادری هست گفت که خارج هم که بره چادر سرش میکنه.

ولی من با این که خودم چادری هستم عقیدم یه چیز دیگه هست، با توجه به اینکه یکی از فلسفه های حجاب عدم جلب توجه هست و حجاب عملا باید طوری باشه که هم پوشیده باشی و هم جلب توجه نکنی و با توجه به اینکه تو اغلب کشورهای خارجی اکثر مردمش با چادر آشنایی ندارن و ممکنه براشون عجیب به نظر برسه ، این خودش یه نوع جلب توجه نمیشه؟

به نظر من یه پوششی که کامل باشه نه صرفا چادر تو کشورهای خارجی مناسب تره ، مثل خیلی از مسلمون هایی که تو خارج زندگی میکنن و چادر هم ندارن ( طبق کلیپ ها و عکس هایی که دیدم میگم، نمیدونم هستن کسانی که چادر سر میکنن یا نه. لطفا دعوا نکنید که تو از کجا میدونی و اینا ).

من خودم تا حالا نه خارج از کشور رفتم و معلوم هم نیست در آینده برم یا نه. صرفا یه سوال بود که تو ذهنم بود و میخوام بدونم که عقیدم درسته یا نه و اگه نیست تغییرش بدم ( اینکه آیا چادر در خارج از کشور باعث جلب توجه نمیشه؟ ) لطفا بدون موضع گیری جواب بدین.
لطفا خواهرای چادری گلم نظرات تون رو بگید و بقیه خواهرها و برادرها هم عقایدشون رو بگن.

ممنون از نظرات تون.


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۹۶ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۸ مطلب مشابه) مسائل خانم های چادری (۱۰۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج