سلام

من دوستی دارم که سنگ کلیه داشت ، یک بار هم سنگ شکن زد با کلی هزینه و درد و بستری اما بعد از دو سال دوباره سنگ تشکیل شد این دفعه جامع امام رضا علیه السلام با جوشانده سداب مصرف کرد سه روز هر روز یک عدد ، اول جامع رو می خورد و بعد یک استکان دمنوش ورم سداب بعد از سه روز سنگ 9 میلی رو دفع کرد .

الآن هم یک سالی میشه سنگ نداره دیگه دکترها هم میگن کلیه سالمه و سنگ ساز نیست ، جالبه نه ؟ تازه جامع امام فقط برای سنگ نیست برای بیش از 28 دسته بیماری کاربرد دارد مثلا برای حافظه ، دمنوش مرزنجوش و جامع نوشیده میشه برای رفع کما قطره مرزنجوش جامع و زعفران و ... که در دستورش هست و کلی بیماری دیگه رو هم با جامع میشه درمان کرد ، ولی چون وقت زیادی می گیره تایپ کنم نمیشه الآن بنویسم خودتون جستجو کنید بهتره ...

واقعا هر روز باید نقاره زد برای آقا ، شفا فقط در حرم ایشان نیست در داروهای ایشان و پدران پاکشان شفا و معجزه نو به نو است . حقیقتا علم آن ها قابل مقایسه با بشر نیست علم خدایی دارند . آنها به حق سرپرست ما از سوی خدا هستند . خدا ایشان را برای ما حفظ کند .

امام زنده و مرده نداره همیشه حاضر و ناظر است . یا امام رضا در دنیا ، هنگام مرگ ، عالم قبر ، برزخ و قیامت ادرکنی . ادرکنی یا امام رضا ادرکنی . به حق امام حسین و مهدی فاطمه سلام الله علیها ادرکنی .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
تجربیات پزشکی (۲۵۹ مطلب)

مردم در مورد این موضوع (۳۳) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓می توانید این مطلب را در واتس اپ و ... برای دوستان تان ارسال بفرمائید↓