به مجنون گفتم زنده بمان

کتاب همت

فرهاد خضری

این عنوان کتابی است شامل خاطرات همسر و خانواده و دوستان شهید حاج محمد ابراهیم همت ، این کتاب اون قدر جذابه که بهتون قول میدم از خوندنش پشیمون نمیشید که هیچ شاید مشتاق شید دوباره بخونیدش .

شهید همت خیلی شخصیت دوست داشتنی داشته همه عاشقش بودن از همسرش تا بسیجی های جبهه انقدر که تو جبهه همه از سر و کولش بالا میرفتن . همسرش قبل از ازدواج از صداش میترسیده و حتی بدش میومده ازش اما بعد از عقد یک دل نه صد دل عاشق ابراهیم میشه .

محمد ابراهیم خیلی مهربان، دل رحم شجاع باهوش و بسیار اهل خانواده و عاشق بوده چند بار خواستگاری همسرش رفته تا بالاخره بله رو از ایشون گرفته. اسم خانم شون ژیلا بدیهیان هستش. محمد ابراهیم خیلی هم دل نازک بودن و زود گریه شون میگرفته که خب از مهربانی و درک بالاشون بوده .

مثلا سر به دنیا آمدن فرزند دوم شون وقتی همسرش درد شون میگیره ایشون خیلی هول میشن و حتی بغض میکنن و بعدا از گریه بیمارستان نمیمونن  ، خلاصه در عین اینکه زندگی کوتاهی با هم داشتن اما خیلی عاشقانه بوده . من که عاشق شخصیت محمد ابراهیم شدم.

توصیه میکنم حتما بخونیدش بچه ها


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۷۲ مطلب)
مسائل دختران جوان (۲۲۰۶ مطلب)
جنگ نرم ( آتش به اختیار ) (۵۸ مطلب)
مطالب کاربران (۷۳۷ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (معرفی کتاب به مجنون گفتم زنده بمان) ، (۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓