سلام دوستان عزیز

بحث حجاب و پوشش خیلی مطرح شده و خیلی حرف ها هم در موردش گفته شده اما من امروز می خواهم در مورد چیزهایی حرف بزنم که کمتر در موردش بحث شده.

همیشه در پست ها در مورد تحریک بحث شده. آقایون میگن خانوما پوششون رو درست کنند که ما تحریک نشویم و خانوما می گویند ما آزاد باشیم آقایان باید چشم هایشان را کنترل کنند. اما می خواهیم امروز راجع به بعضی رفتارهایی که عده ای از خانوم ها در کوچه و خیابان از خود بروز می دهند بحث کنیم.

1) گاهی در خیابان خانم ها که می خواهند مثلا روسری شان را درست کنند روسری شان را به بالای سرشان برده ( کل موهایشان پیدا می شود ) و اول تکان می دهند بعد رو سرشان می گذارند:

خب خانم ها به چه دلیل این کار را انجام می دهید؟ اگر می خواهید روسری تان را درست کنید می توانید فقط کمی به جلو بکشید تا موهایتان پوشانده شود اگر هم می خواهید سرتان هوا بخورد باید این کار را در مکانی غیر از پارک و خیابان انجام دهید نه جایی که کلی نامحرم ایستاده است. اگر هم می خواهید موهایتان را با این کار نشان دهید باید بدانید که مردی که نگاه می کند تنها چیزی پیش خود می گوید بی عفتی و بی حیایی شماست وگرنه هیچ مردی از خانم بدن نما که خودش را عرضه می کند خوشش نمی آید مگر در حالت مستی باشد که بحثش جداست.

2) بعضی اوقات در پارک ها خانم هایی مشاهده می شوند که روسری اصلا ندارند گویا انگار روسری شان افتاده بر زمین یا از عمد انداخته اند بعد دیگر سریع خم نمی شوند که بر دارند.خب خانم ها از اینکه آقایان موهایتان را ببینند چی به شما می رسد؟ می خواهید چی را ثابت کنید؟ اگر می خواهید بگویید از حجاب اجباری ناراحتید بدانید که اینطوری فقط خودتان را خوار و خفیف می کنید.

3) گاهی اوقات خانم ها در امکانی که بیشتر زنانه است ولی مرد هم در آنجا تردد دارد به بهانه ای که مردها نباید به آن جا بیایند بسیار راحت می گردند مثلا با آستین کوتاه و بدون روسری.

4) گاهی اوقات خانم هایی که بچه دارند شیرخوار دارند در مکان های عمومی خیلی راحت مانتوی شان را باز می کنند و شیر دهن بچه می گذارند انگار نه انگار که آنجا کلی نامحرم رفت و آمد دارد .

5) بعضی خانم ها دیگر هنگام قدم زدن در خیابان از زیر گردن تا سینه شان را باز می گذارند. آیا پوشاندن این جا این قدر سخت است که نمی توانید بپوشانید یا هدف دیگری دارید؟

6) بعضی خانم ها دیگر انگار موهایشان خیلی بلند شده و در روسری جا نمی شود برای همین موهایشان را از پشت روسری تا پایین کمر پایین می گذارند.

خب دوستان بعضی کارهای ناشایست خانم ها را در فضای عمومی گفتم تا خودشان بیایند منطق شان را از این رفتار بگویند البته مورد های بسیار ناپسندانه تر هم هست که بهتر است نگویم.

پاینده باشید


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (رفتارهای ناپسند بعضی از خانم ها در اماکن عمومی) ، (۶۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۲۹۸ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۶۲ مطلب مشابه) حجاب (۶۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق