سلام
پیش میاد که به هر دلیلی مثل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی در مورد بکارت ، یه دختر خانمی بکارتش با روش هایی غیر آمیزش جنسی کامل ، آسیب ببینه ، مثلا یه دختر در بچگی به خاطر کنجکاوی یا ... ، انگشت یا اشیاء کم قطر دیگه رو وارد واژن میکنه و خون می بینه ، یا ممکنه اصلا خون نبینه .

این موضوع باعث میشه که بعضی از دختران به خاطر همین موضوع تصمیمات غلطی بگیرن ، مثلا از ترس آبرو همه ی خواستگارانش رو رد میکنه . ممکنه بگه حالا که بکارتم رو که از دست دادم ، به خاطر این که آبروی خودم و خانواده م از بین نره ، همه ی خواستگارانم رو رد می کنم . یا اون دختر خانمی که بعد از ورود انگشت یا ... خونی مشاهده نکرد ، ممکنه بگه من پرده ندارم ، پس آبروم حتما میره بنابراین از همه ی خواستگارانم ایراد میگیرم و ... .  حتی ممکنه به همین دلایل عده ای از دختران خدای نکرده بگن آب که از سر من گذشته پس ... !!!

اگه چنین مشکلی برای شما پیش اومده  ، لازم نیست خودتون رو از نعمت ازدواج محروم کنید یا اشتباهات بزرگتری رو مرتکب بشید .

شما بدون نگرانی و بدون این که ترسی از ریختن آبرو تون داشته باشید می تونید ازدواج کنید . چون با ورود انگشت یا اشیاء کوچک و کم قطر ، بخشی از بکارت شما آسیب میبینه نه همه ی اون . پس اگر با ورود انگشت خون مشاهده کردید ، و دیگه اون کار رو تکرار نکردید ، پس طبیعتا در شب زفاف هم خونریزی خواهید داشت .

لازم به ذکر هستش که ورود چندین باره ی انگشت یا ... این خطر رو داره که مقدار بیشتری از بکارت آسیب ببینه ، اون وقت ممکنه شانس خونریزی در شب زفاف رو از دست بدید .

حتی اگه اشتباها چندین بار انگشت داخل شده ، قبل از این که تصمیم بگیرید ازدواج نکنید ، به یه پزشک زن مراجعه کنید و ازش بخواید بکارت تون رو معاینه کنه . ممکنه بکارت شما از نوعی باشه که با ورود انگشت پاره نمیشه ولی آسیب می بینه ، در این صورت باز هم می تونید با خیال راحت در مورد خواستگارهاتون فکر کنید .

برای این که همه ی احتمالات رو پوشش بدیم لازمه که چنین دخترانی به یه بهانه ای پیش یه پزشک زن برن و ازش بخوان بکارت شون رو معاینه کنن ، مورد داشتیم که دختر خانمی چون فکر می کرده بکارتش آسیب دیده و شب زفاف خونریزی نخواهد کرد ، مدت ها زندگی رو برای خودش تلخ کرده ولی بعد از مراجعه به پزشک متوجه شده اشتباه می کرده .

مطالعه بفرمائید ← یه پیغام مهم برای همه دخترهایی که از پرده بکارتشون نگرانن

دقت داشته باشید که هدف شما از مراجعه به پزشک ، گرفتن برگه سلامت بکارت نیست ، ممکنه پزشک متوجه منظور شما نشه ، پس حتما بگید که برگه سلامت نمی خواید .

موفق باشید


نکته :

لطفا در این پست بحث های حاشیه ای مثل این که بکارت مهمه یا نیست رو مطرح نفرمائید چون تائید نمیشه ، این جا ایرانه و بحث بکارت برای اغلب پسران و دختران آماده ی ازدواج مهمه .


پیشنهاد :

فشار آب میتونه باعث پارگی پرده بشه یا نه؟

آیا پودر موبر به پرده بکارت آسیب میزنه ؟

پاره شدن پرده بکارت با دوچرخه سواری

مخلوط زردچوبه و آب لیمو به پرده بکارت آسیب می زنه؟

پاسخ به چند سوال رایج در مورد پرده بکارت

عواملی که باعث پاره شدن پرده بکارت می شوند

پرت شدن و سائیده شدن به دوچرخه، به بکارت آسیب میزنه ؟

آیا برداشتن جسم سنگین به بکارت آسیب می زنه ؟

پرده بکارت و کار با دستگاه های بدنسازی

اگه پرده بکارت دختری پاره بشه بازم درست میشه؟

پرده بکارت خود به خود ترمیم میشه؟


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مطالب محسن نجفی (۱۴۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (اطلاعاتی در مورد پارگی جزئی بکارت برای دختران) ، (۱۲۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید