سلام وقت بخیر

دوستان لطفا کمی از وقت ارزشمندتون رو در اختیارم بذارید تصمیم دارم مقاله جامعه شناسی ارائه بدم ... قبل از هر چیزی بگم این پست ویژه آقایونه ( چون الان فمینیست ها میریزند سرم ؛ ) خانم ها خواهشا نیاید بگید که این چه سوالیه و ارزش زن رو پایین نیارید و فلان ؟! من منظوری از این پرسش دارم و باید به نتیجه ای برسم ...

آقایون شرایطی و بیان میکنم و فقط لطف کنید بگید از نظر شما پذیرفتنی هست یا خیر ؟!

اگر دختر‌ خانمی مهریه نخواد ... شاغل هم باشه و تمام خرج و مخارج عروسی هم با شما تقسیم کنه ( دقت کنید با شما نه خانوادتون البته تا حد امکان عروسی ساده باشه و بیشتر پولشو بذارید با هم روی خونه و فقط فامیلهای درجه یک و عروسی و عقد هم یکی باشه  ) خب تا حدودی این  مسئله اقایون حل شد میمونه چیزی که دغدغه دختراست یعنی جهیزیه ... حاضرید با خانومتون در حد نیازتون جهیزیه رو تهیه کنید و سر کم و زیاد بودن جهیزیه غر غر نمیکنید ؟ ( منظورم اینه که فقط روی خودتون دو تا حساب باز کنید نه خانواده هاتون و از تجملات دوری کنید و بد ها به مرور زمان سطح زندگیتونو ارتقا بدید و بقیه لوازم مورد نیازتون رو خودتون تهیه کنید نه اینکه از روز اول همه چیز حاضر و آماده باشه ) ( البته میدونم که در خیلی از شهر ها آقایون باید وسایل سنگین رو بدند که من با اینم موافق نیستم دقت کرده باشید گفتم با کمک خود دختر و پسر ) حتی اگر بسیار ساده هم بود حاضرید پای این زندگی باشید ؟ و از کنار هم پیشرفت کردن لذت ببرید .

این سوال از اون جای ذهنم رو درگیر کرد که بعضی از دوستان اشاره کردند که قید ازدواج با دختر و پسر ایرانی و زدند و دختر و پسرای غربی و ترجیح میدند چون ساده اند ...بسیار خوب شما حاضرید از تجمل و چشم و هم چشمی داخل ایران بگذرید ؟ ( اگر یخچال معمولی داشتید اگر تلویزیونتون خیلی بزرگ نبود اگر فرش های معمولی داشتید و سرویس چوب آنچنانی نداشتید و یا به جای مبل روی زمین مینشستید  ) در آزاش هر دو کنار هم‌ درس بخونید و کار کنید با همون حقوق زیر دو میلیونی که میگید و به مرور زمان زندگیتون رو ارتقا بدید ..

اینا از نظر منی که دخترم هیچ اشکالی نداره چون کار کردم و میدونم چقدر پول درآوردن سخته و از اون سخت تر خرج کردن دست رنجت ( اشتباه نکنید این خساست نیست )به جای بزرگ کردن اینچ تلویزیون هامون بیاید کتابخونه ی خونمون رو بزرگ تر کنیم و فرزندانی تربیت کنیم که فردای ایران رو بسازند ( شعار نمیدم میدونم‌مشکل هست مشکل اقتصادیم‌ زیاده کار نیست الان میگید خانوم دلت خوشه ها ولی اگر هر ماه کمی از خرج های اضافیمون بزنیم و کتابی بخریم ناخودآگاه مسائلی مثل مهریه و جهیزیه مهم ترین دغدغه جوون هامون نمیشه )

ممنون میشم به سوال اولم پاسخ بدید لطفا الکی هم بحث و باز نکنید و حقوق‌زن و مرد رو‌نکشید وسط ...جنس مکمل هم باشیم نه مخالف :)


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۱۵) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۹۵ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۶ مطلب مشابه) مهریه (۱۰۷ مطلب مشابه) جهیزیه (۳۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج