سلام خسته نباشید

ببخشید من یک سال و نیمه با پسری آشنا شدم که از لحاظ جسمی در راه رفتن مشکل دارن و با عصا راه میرن و اینکه من بیست سالمه و دانشجوی کارسناسی هستم و اینکه ایشون بیست و نه سالشونه و دانشجوی کارشناسی هستن .

به دلیل اینکه به گفته خودشون انگیزه نداشتن تلاشی برای درس نکردن ولی بعد از آشنایی من ایشون درس خون شدن و حتی نمراتشون بسیار بالا رفته و همین طور الان به صورت خصوصی تدریس میکنن ، ولی به گفته خودشون هنوز مشکل مالی دارن ، به دلیل وضع مالی نا مناسب و نداشتن شغل درست حسابی ایشون قدمی برای خواستگاری بر نداشتن تا الآن . اینم بگم که میدونم منو دوست داره و برای ازدواج میخواد.

سوالی که دارم اینه که من تا چند وقت دیگه باید منتظر باشم که ایشون شرایطش جور بشه و بیاد جلو ؟ چون با پدرمم حرف زدم و گفتن تا شرایط مالی و شغلیش جور نباشه نباید بیاد جلو و اگه بیاد هم ما نمیذاریم نامزد بشید.

و اینکه آیا حدود نه سال اختلاف سنی خیلی زندگیم رو تحت الشعاع قرار میده ؟ ممکنه از من خیلی خیلی پیرتر بشه و نتونه بعضی کارها رو انجام بده؟

اینم بگم که من واقعا دوسش دارم ولی واقعا خسته شدم و نمیدونم چقد باید صبر کنم تا همه چی درست بشه ؟ با توجه به این که من هم دارم کار میکنم ولی هر روز وضع گرونی و مسکن داره بدتر میشه. بعضی مواقع تو دلم سرزنش میکنمش که چرا زودتر مدرک نگرفته و انقدر دیر به فکر افتاده.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۶ مطلب مشابه) مسائل و ازدواج توانمندان خاص (۲۵ مطلب مشابه) اختلاف سن در ازدواج (۳۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج