مجددا سلام

همون طور که وعده داده بودم در مورد وبلاگ و تالار گفتگوی " سوالات پرتکرار در اینترنت " می خوام توضیحاتی بدم .

همیشه یکی از دغدغه های ذهنی بنده در مدیریت خانواده برتر این بود که ، کفه ی مثبت بودن خانواده ی برتر سنگین تر از کفه ی منفی بودنش باشه .

یکی از دلایل سختگیری ها در تائید نظرات هم همین موضوع هستش . منتقدان عنوان می کردند که ممکنه افراد کم سن و سال وارد این وبلاگ بشن و مطالبی رو بخونن که مناسب سن اونا نباشه .

از یک جهت حق با اون هاست . وقتی کسی مثلا در مورد لاغری ، ادامه تحصیل و ... در گوگل یا ... جستجو میکنه ممکنه مطالب موضوعات لاغری خانواده برتر براش نمایش داده بشه و بعد چشمش بخوره به مسائل جنسی و ... .

به خاطر این که چنین اتفاقی کمتر رخ بده ، سعی دارم مسائل جنسی رو از سایر موضوعات جدا کنم . در خود خانواده برتر چنین امکانی وجود نداره ، ولی میشه از یک وبلاگ دیگه کمک گرفت . این موضوع در کنار موضوعات دیگه سبب شد که اقدام به ساخت یک وبلاگ و تالار گفتگوی مجزا بکنم .

چرا " سوالات پرتکرار در اینترنت " ؟

اینترنت یکی از منابعی هستش که مردم برای سوال پرسیدن از اون استفاده می کنن . در بین این سوالات ، مواردی هستند که در صدر قرار دارند . یعنی مردم بیشتر اونا رو در اینترنت جستجو می کنن .

بعضی مواقع به پاسخ های مناسبی دست پیدا می کنن و برخی مواقع هم جواب درستی نمی تونن پیدا کنن . بنده این سوالات رو در تالار گفتگو با نام کاربری " admin " در تاپیک های جداگانه ای مطرح می کنم . هر کسی دوست داشت می تونه یکی از اون سوالات رو انتخاب کنه و یک تاپیک جداگانه بزنه و بهش پاسخ بده . دسته ی دوم سوالات ، سوالاتی هستش که شما می پرسید .

ادامه توضیحات در وبلاگ و تالار گفتگو ← http://soal118.rozblog.com/forum

موفق باشید


کاربران خانواده برتر در مورد پست (وبلاگ و تالار گفتگوی " سوالات پر تکرار در اینترنت ") ، (۱۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مربوط به خانواده برتر (دارای ۴۹۵ مطلب مرتبط)
مطالب محسن نجفی (دارای ۱۴۶ مطلب مرتبط)