سلام

از اونایی که از خدمات مشاوره قبل ازدواج تا حالا بهره گرفتن چند تا سوال داشتم:
من به روش سنتی با یه دختری اشنا شدم و در حضور خانواده ها 4 جلسه و هر کدوم در حدود 2 ساعت با هم حرف زدیم. البته دو جلسه خونه و دو جلسه بیرون. واسه دو جلسه دیگه هم برای یه برنامه شام و یه جلسه خونه ما باز هم با حضور مادر من و ایشون برنامه گذاشتیم.

جلسه اخر به این نتیجه رسیدیم که بیشتر حرفامون تکراریه و روی موارد مهم اغلب تفاهم داریم. با پیشنهاد من قرار شد یه مشاور هم بریم. الان سوالات من ایناس:
1- تعداد جلسات مشاوره چقدر باشه؟ ایا یک جلسه کافیه؟
2- من دو یا سه مورد هستش که نسبت به ایشون سوالاتی دارم ولی خب دیگه دانش خودم اجازه جلو رفتن بیش از این رو نمیده. یکی کم حرفی ایشون و دیگری رسیدن به این که ایا واقعا علاقه قلبی به من داره یا نه؟ البته کم حرفی به گفته پدر و مادرش یه اخلاق ایشونه و ربطی به عدم تمایلشون به من نداره. ایشون هم با دقت گوش میدن و هم سوالات ریز و جزیی میپرسن که نشون میده جدی هستن ولی خب خیلی کم حرفن. حالا من میخوام بدونم این اخلاق تو زندگی اینده باعث سرد شدن من نشه؟
3- به نظرتون خوبه که به مشاور حساسیت های بالا رو توضیح بدم و بگم روی اون دو مطلب خیلی زووم کنه؟
4- اگه تجربه ایی دارین که استفاده از مشاورات مشاور رو خیلی مفید تر میکنه ؟

لطفا بفرمایید


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج