سلام

من مردی 24 ساله هستم که 9 ماهه ازدواج کردم، رابطه ام با همسرم از همه لحاظ خوبه... بطوری که احساس می کنم این زن برای من ساخته شده، شغلِ من هُنریه و همسرم شغل من رو می فهمه، درکِش تو زمینه های اقتصادی بالاست و بالا پایینی زندگی رو متوجه ست، بسیار رمانتیک و عاشق پیشه ست و همیشه برای من کارهای خاص انجام می ده و من همیشه قدردانشم، من هیچ وقت نمی تونم کسِ دیگه ای جز اون رو برای لحظه ای تحمل کنم، نمی تونم با زَن دیگه ای خارج از رابطه ی رسمی همکاری و اجتماعی ارتباط داشته باشم نه اینکه نتونم! واقعا نمی خوام و علاقه ندارم!
حالا مشکل اینجاست که نمی خوام زیادی این مطلب رو کش بدم ، خانومم عاشقِ منه ولی نمی دونم چرا می ترسه از اینکه من جذبِ زنِ دیگه ای بشم،اعتماد به نفس نداره که زیباست و برای من فوق العاده جذابه! همش شک داره به من که کجا می رم و چی کار می کنم و دائم این سوال رو اس ام اس میکنه وقتی که بیرون از خونم و سر کار!
یه جورایی بر عکس شده براش زندگی ، اون کاملا مثه یه پسرِ بد غیرت رفتار میکنه و مدام به شاگرد خصوصی های من و همکارای زنِ من شک داره ، من قبلِ ازدواجم رابطه م با همکارایِ زنم گرم و صمیمی بود اما خطِ قرمز حفظ می شد ، من رابطه هام رو الان حذف کردم ولی بازم ظنِ همسرم از بین نمی ره! من کارایِ زیادی کردم ولی نمی خوام ک زندگیم خراب بشه چون زنمو دوست دارم و نمی شه جایی کار کرد که زَن نباشه آخه! :دی
من پاک بودنِ خودمو بش ثابت کردم ! خطمو عوض کردم! فیس بوکمو دی اکتیو کردم و از هیچ ابزار اجتماعی ای استفاده نمی کنم اما ایشون هنوزم می ترسه ... گاهی کار رو به جاهای باریک می کشونه طوری که از کوره در می رم و سرش داد میزنم و گاهی با هم قهر می کنیم.
ما چند وقته آرامش داریم چون محلِ کارم رو عوض کردم ولی نمی دونم این آرامش چقد دووم داره!؟
از راهنمایی هاتون سپاس گذارم :)


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در زن داری (۳۱۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج