سلام
یه دختر بیست و یک ساله هستم. و ترس بسیار عجیبی از ازدواج دارم. وقتی هم خواستگار زنگ می زنه تب و لرزم شروع میشه. پدر و مادرم وقتی دلیل این ترس رو می پرسند یه دلیلی سر هم می کنم می گم، اما اون نیست... چون از جنس مرد خیلی بدم میاد. در حد تنفر ... به خاله ام گفتم، شدیدا نگرانه... چون مردا خییلی زور میگن ( این دیدگاه منه ، شاید مرد عاقل و مودب و مهربون باشه و من ندیدم ) از طرفی هم دو خواستگار مصر هم که یکیش از فامیل دور که دخترهای فامیل خودشونو جلوی اون می کشن که اونا رو نگاه کنه.

اما اون خواستگارم گفته اگه جواب مثبت ندم دیگه ازدواج نمی کنه. من بر اساس همون احساس تنفر ، جواب رد می دم ،با این که خواهر و مادرش هر روز به موبایلم زنگ می زنند... مادر و پدرم از این حس تنفر من بی خبرند.

روانشناس هم رفتم. به داداشم گفت باید محارمش خیلی بهش محبت کنند. اما متاسفانه تو ذات مردهای ما همیشه خشکی و زمختی بوده و هست. خواستگار دومم خیلی مودب و سر به زیره، تو دانشگاه هم کلاسیمه.

اما ازم یه سال کوچیک تره. تو کلاس وقتی بحث های اعتقادی یا سیاسی می کنیم. اون همیشه پشتمه ،خواهرشو آورد،اما من فرار کردم و سریع از دانشکده خارج شدم منو. نبینه.

تو دلم براشون عیب نمی تونم بتراشم. یعنی ندیدم و نشنیدم. اما این حس تنفر اجازه نمی ده که بفهمم حسم نسبت بهشون چیه و یا کدومشون رو بیشتر دوست دارم. واقعا گیر کردم. هم خواهرام و هم برادر های محترم نظرشون رو بیان کنند.ممنون


مرتبط:

چطوری دیدگاه بدم که ریشه در گذشته داره رو نسبت به مردان اصلاح کنم؟

بد بینی و ترسم از جنس مذکر بیشتر از قبل شده

چرا یک عده از دختران نسبت به مردان این قدر بد بین شدند؟

چطور نفرتم رو از جنس مرد از بین ببرم ؟نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چکار کنم نسبت به مردها تنفر نداشته باشم ؟) ، (۳۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج